Спортивна мозаїка

18-05-2018

Дзюдо

З 11 по 13 травня у Краматорську відбувся чемпіонат Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2003-2004, 2006-2007, 2008-2009 р. н. У ньому взяли участь понад 90 спортсменів з Донецької області та Сєвєродонецька, Рубіжного, Лисичанська.

Вихованці КДЮСШ №1 здобули три золоті медалі: Микита Шевченко (вагова категорія 27 кг), Матвій Величко (вагова категорія 38 кг) і Богдан Рісухін (вагова категорія 66 кг). Дві срібні медалі на рахунку Назара Макєшина та Олега Кісільова. Тренує переможців Олександр Тарєльник.

Легка атлетика

11-12 травня у Кремінній проходив чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2005 р. н. і молодше. Вихованці КДЮСШ №2 в командній першості стали чемпіонами змагань. Переможцем в особистому заліку визнано Артема Суркова. Також кращими в окремих видах чотириборства стали Артем Сурков і Ерік Демченко. Підготували спортсменів тренери-викладачі Наталія Анатоліївна Жепка, Микола Іванович Трембач і Станіслав Юрійович Кулєш.

х х х

12 травня у Бахмуті відбувся відкритий Кубок Донецької області з легкої атлетики. Тренер-викладач КДЮСШ №2 Станіслав Кулєш став срібним призером в бігу на 100 м. Його вихованці також посіли призові місця: Олександр Рязанцев в бігу на 400 м прийшов до фінішу другим, а Ігнат Комплектов на цій же дистанції був третім.

Футбол

9 травня у Сєвєродонецьку проходили матчі чемпіонату Луганської області з футболу. Юнаки 2001-2002 р. н. приймали команду з Марківки. Поєдинок закінчився перемогою сєвєродончан з рахунком 3:0. Підготував команду Всеволод Олександрович Семенов.

Команда юнаків 2003-2004 р. н. зустрілася з командою з Біловодська. Вихованці КДЮСШ №2 зуміли переграти суперника з рахунком 3:0. Тренуються спортсмени у Андрія Сергійовича Микитченка.

13 травня у Новопськові у рамках чемпіонату свої матчі проводила команда юнаків 2007-2008 р. н. У грі проти господарів поля наші хлопці трималися дуже впевнено та забили 5 м’ячів у ворота суперників, не пропустивши жодного у власні (перемога 5:0). Команду зі Старобільська вихованці КДЮСШ №2 здолали з розгромним рахунком 7:0 (тренер Євген Володимирович Сімбірьов).

Гімнастика спортивна

10-12 травня проходив відкритий чемпіонат м. Сєвєродонецька з гімнастики спортивної на Кубок МС Фонотової Н.О. У змаганнях взяли участь юнаки та дівчата з Сєвєродонецька, Рубіжного, Лисичанська та Бахмута. Вихованці КДЮСШ №2 завоювали понад 30 медалей. Чемпіонами змагань стали Діана Божко, Яна Романенко, Анна Гаркушина, Алевтина Данильченко, Софія Ювенська, Катерина Півень, Діана Уварова, Олександр Загайнов, Михайло Кореневич, Олександр Кореневич.

Підготували спортсменів: Геннадій Іванович Шатохін, Любов Вікторівна Дорофеєва, Катерина Володимирівна Данильченко і Ірина Володимирівна Мерзлікіна.

Велоспорт

9-12  травня у Сумах проходив чемпіонат України з велоспорту у парній груповій гонці. Вихованці КДЮСШ №2 Павло Бондаренко та Кирило Чмир на дистанції 9 км серед юнаків посіли шосте місце. Тетяна Боярчук в парі з вихованкою ЛОЛІФКС Веронікою Непомнящою посіли п’яте місце серед дівчат на дистанції 6 км. Олеся Собіна в парі з вихованкою ЛОЛІФКС Мариною Бутенко серед молодших дівчат на дистанції 3 км стали четвертими.

У рамках ІІІ етапу чемпіонату України (крос-кантрі елімінатор) збірна команда Луганської області, до складу якої ввійшла вихованка КДЮСШ №2 Олеся Собіна, у віковій категорії «молодші дівчата» стала бронзовими призерами змагань. Кирило Чмир та Павло Бондаренко у складі команди області посіли четверте місце, Тетяна Боярук у складі збірної стала п’ятою.

Підготували спортсменів Євген Васильович Ігнатов та Андрій Леонідович Фурман.

Відділ молоді та спорту міської ради