Спортивна мозаїка

23-06-2018

10-15.06.2018 р. в Бердянську проходив Турнір з футболу серед юнацьких команд «Кубок мера – 2018». У змаганнях взяли участь команди юнаків 2005 р.н. з Бердянська, Сєвєродонецька, Запоріжжя, Павлограда, Дніпра, Маріуполя та ін. Вихованці КДЮСШ 2 вийшли з 2 місця у своїй групі та зустрілися з командою з Маріуполя у матчі за 3 місце. У непростому поєдинку в основний час переможця виявити не вдалося, адже обидві команди забили по одному м’ячу у ворота суперника. Вирішальною стала серія пенальті. З рахунком 6:5 перемогли сєвєродончани. Наші хлопці у підсумку стали бронзовими призерами турніру.

Тренує хлопців Андрій Сергійович Микитченко.

13-18.06.2018 р. в Харкові проходив Чемпіонат України з олімпійських номерів програми та індивідуальної гонки (юнаки, дівчата, мол.юнаки, мол.дівчата). Вихованка  КДЮСШ 2 Олеся Собіна стала бронзовою призеркою чемпіонату в командній гонці переслідування на 3км (команда mix). Павло Бондаренко на цій же дистанції став шостим. Тетяна Боярчук посіла 7 місце в спринті олімпійському.

Підготували спортсменів Євген Васильович Ігнатов та Андрій Леонідович Фурман.

16-17.06.2018р. у Кремінському районі проходив Відкритий чемпіонат Луганської області з велоспорту на шосе з олімпійських видів програми. У змаганнях взяли участь спортсмени з сєвєродонецької КДЮСШ 2, ЛОЛІФКС, Кремінної та СДЮСШОР «Олімпійська надія». Серед юнаків 2004-2005 р.н. Олексій Самойлов став чемпіоном в індивідуальній гонці, Данило Сурженко виборов срібло. Серед юнаків 2002-2003 р.н. у цій дисципліні Денис Давиденко став третім. Серед дівчат бронзу в індивідуальній гонці завоювала Влада Пікалова.

Тренують учасників та призерів змагань Євген Васильович Ігнатов та Андрій Леонідович Фурман.

Відділ молоді та спорту