Спортивний калейдоскоп

22-09-2020

У суботу, ]]>19 вересня вихованці КДЮСШ 2 приймали участь у турнірі Новопсковської ДЮСШ з футболу серед юнаків 2011-2012 р.н.]]>

В турнірі приймали участь команди м.Старобільск – «Юніор», м.Сєвєродонецьк – КДЮСШ 2, смт.Новопськов - ДЮСШ (два склади), смт.Марковка – ДЮСШ.

Результати кругової гри серед 5 команд:

1 місце - м.Старобільск «Юніор»

2 місце - м.Сєвєродонецьк КДЮСШ 2

3 місце - смт.Новопсков (1 склад)

4 місце - смт.Марковка ДЮСШ

5 місце - смт.Новопсков (2 склад)

Голи були забиті: Давид Жуган, Давид Ларгін, Даніл Сушко, Захар Урубков.

Команду юнаків готує тренер-викладач Євген Сімбірьов.

***

З 19 по 20 вересня 2020 в м.Сєвєродонецьк вперше після ремонту на професійному покритті відбулася відкрита першість міста з тенісу настільного ‘Золота ракетка Сєвєродонецька’.

На змагання прибуло понад 130 спортсменів з Харкова, Слов’янська, Щастя, Мирнограда, Кремінного, Бахмута, Костянтиновки, Золотого, Краматорська, Покровська, Конотопа, Чернігова, Дружковки та Родакова.

***

]]>18-20 вересня  у м. Краматорськ відбувся Відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків з гімнастики спортивної.]]>

Змагання зібрали понад 100 спортсменів з м.Краматорська, м.Сєвєродонецьк, м.Київа, м.Слав’янська,  м.Бахмута, м.Маріуполь.

Переможці особистої першості в кожному розряді визначалися за сумою балів у багатоборстві.

Юні гімнасти КДЮСШ 2 повернулись з перемогами:

Олександр Загайнов завоювал І місце за програмою ІІ спортивного розряду;

Кіра Бершинська виборола бронзу за програмою ІІІ спортивного розряду;

Діана Уварова завоювала ІІІ місце за програмою ІІІ спортивного розряду.

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами і медалями.

Спортсменів підготували тренери-викладачі Катерина Данильченко та Геннадій Шатохін.

***

З 18 по 20 вересня 2020 в м.Миколаївка  відбувся Чемпіонат донецької області  з дзюдо серед дорослих юнаків та дівчат 2009-2010 р.н.

На змагання прибуло понад 150 спортсменів з Луганської та Донецької областей.

Вихованці КДЮСШ1 теж прийняли участь в цьому турнірі та здобули наступні місця:  Величко Матвій  посів 1 місце в ваговій категорії 55 кг, Шеченко Нікіта отримав срібло в ваговій категорії 38 кг.

Тренер: Олександр Тарельник.

***

З 18 по 19 вересня 2020 в м.Сєвєродонецьк відбулась відкрита першість міста зі скелелазіння присвячена Дню фізичної культури та спорту.

На змаганнях були присутні понад 60 спортсменів, змагання відбувались в категорії швидкість.

Хлопці 2011 – 2012 р.н.

1 місце – Харченко Михайло

2 місце – Поліваній Матвій

3 місце – Баранов Євген

В наймолодшій віковій категорії посіли 1 місце – Баранов Савелій та Федоренко Віра.

Дівчата 2011 – 2012 р.н.

1 місце здобула Артеменко Ніка

2 отримала Сєміволос Марія та третє місце посіла Самарська Аріна.

Серед дівчат 2007 – 2008 р.н. місця розподілились наступним чином :

1 місце здобула Зомарєва Катрина , срібло отримала Макагон Юлія та третє місце посіла Пащук Ярослава.

Серед хлопців 2007 -2008 р.н. місця розподілились так :

1 місце здобув Макагон Владисла, 2 місце посів Абрамкін Микита та третє місце Сень Володимир.

В категорії 2006 р.н. та старші місця розподілили так :

1 місце серед дівчат посіла Загорулько Валерія а серед хлопців Мишко Олексій, друге місце Віхрова Олександра та Шутько Марк та третє місце посіли Мостова Дар’я та Аврамов Микита.

Тренери: Вікторія Єрасковська, Юлія Радіонова та Максим Павлієнко.

***

На спеціалізованому шосе в Лісопарку в районі спортивного комплексу «Темп»  у п'ятницю ]]>18 вересня у Харкові відбувся командний чемпіонат України з крос-кантрі]]>.

111 спортсменів з 14 регіонів боролися за нагороди у чотирьох категоріях.

Кожна збірна могла публікувати до чотирьох учасників, але результати лише двох найкращих спортсменів входили до командного заліку.

До речі, національний турнір по МТБ в крос-кантрі в такому командному форматі відбувся вперше.

Збірну Луганської області представляли Сурженко Данило та  Редька Владислав (вихованці КДЮСШ 2), Соколов Данило (вихованець ЛОШВСМ).

За підсумками гонки Данило Сурженко та Данило Соколов здобули для області срібну медаль.

Змагання організовано Федерацією велосипедного спорту України, Федерацією велосипедистів Харківської області за підтримки місцевої влади.

Підготував вихованців тренер-викладач Євген Ігнатов.

***

]]>17-18 вересня 2020 року на стадіоні КДЮСШ 2 відбулись всеукраїнські спортивно-видовищні заходи – «Олімпійський урок» та «Відкриті уроки футболу».]]>

Метою заходів були поставлені цілі:

- розвиток олімпійського руху в Україні;

- формування у дітей та молоді мотивацій до здорового способу життя;

- сформувати позитивне ставлення та стійкий інтерес до фізичної культури, футболу;

- соціальна інтеграція дітей-переселенців у місцеві громади через ігри та вправи.

Ці заходи були гарною нагодою та можливістю, які націлені не на досягнення спортивного результату за будь-яку ціну, а на отримання радості від гри незалежно від рівня здібностей дитини.

Під час заходів стадіон був поділений на 7 квадратів, на яких було задіяні такі питання: