Світлій пам'яті

10-06-2019

«Всю жизнь боролся и буду бороться за справедливость и достойную жизнь ветеранов войны, пенсионеров, людей преклонного возраста, инвалидов»

Олександр Бондаренко

Сєвєродонецька міська рада воїнів-інтернаціоналістів УСВА втратила ще одного бійця.

На 56-му році перестало битися велике серце Бондаренка Олександра Васильовича - голови Сєвєродонецької міської ради воїнів-інтернаціоналістів Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Служив командиром взводу роти розмінування у складі обмеженого контингенту військ в Афганістані.

Був нагороджений медалями: «За бойові заслуги», «За відвагу» військ ДРА, «Захисника Вітчизни», «За заслуги» I, II, III ступеня, «За звитягу», знаками та орденами.

За сумлінну працю і надання допомоги сім’ям загиблих, інвалідів, учасників бойових дій неодноразово заохочувався грамотами виконкому Сєвєродонецької міської ради, обласної ради та обласної державної адміністрації.

Олександр Васильович очолював громадську організацію більше 30 років. Був ініціатором створення в місті військово-патріотичного клубу «Форпост». Наприкінці 80-х делегат сльотів різного рівня воїнів-інтернаціоналістів.

Під його контролем та за його  особистим сприянням за 20 років забезпечено житлом понад 100 учасників бойових дій та офіцерів запасу. Контролював виконання на місцях Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту», постанов КМУ, що стосуються сімей загиблих, інвалідів УБД.

Обирався депутатом Сєвєродонецької міської ради двох скликань, очолював у той час постійну депутатську комісію з питань охорони здоров’я та соціального захисту, з 1994-1997 рік був членом виконавчого комітету міськради.

За його наполегливістю у 2001 році збудовано «Меморіал учасникам локальних конфліктів», у будівництві якого він брав безпосередню участь від початку закладки фундаменту і до урочистого відкриття.

Олександр Васильович – прямий і чесний, завжди цілеспрямован і вимогливий, мав високий авторитет серед своїх побратимів в організаціях воїнів-інтернаціоналістів, колег-депутатів, керівників виконавчих органів міської ради.

Сєвєродонецька міська рада та її виконавчі органи глибоко співчувають з приводу смерті Бондаренка Олександра Васильовича. Низко схиляємо голови та висловлюємо слова підтримки і співчуття його рідним та близьким.

Прощання з Бондаренком Олександром Васильовичем відбудеться 12 червня  о 10.30 в ритуальній залі міського моргу.