Свою гідність, честь і свободу не дайте зламати!

21-11-2018

21 листопада в міському Палаці культури відбулися заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи. Розпочалися вони в арт-вітальні закладу тематичною програмою «Шлях до свободи».

З метою утвердження в країні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку 21-го століття в залі зібралися організатори заходу, представники міської влади та учнівська молодь.

Вони віддали шану патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору.

Під час заходу згадали людей, які були вимушені покинути свої домівки, а також тих, кому зараз доводиться звикати спати під звуки артобстрілів.

Програмою «Шлях до свободи» було передбачено перегляд історичного відео-хронографу та бібліорепортажу «Україна: Незалежність. Гідність. Свобода», а також творчі постанови, підготовлені вокалістами міського Палацу культури.

Продовжилися заходи на площі біля палацу акцією «Свічка пам’яті».

До її учасників звернулася заступник міського голови Інна Фесенко:

«Від імені міської ради вітаю всіх з Днем Гідності та Свободи України. Вже п’ятий рік поспіль ми відзначаємо це свято. Його впровадження відбулося після «Помаранчевої революції» (2004 р.) та «Революції гідності» (2013 р.), коли небайдужі українці показали те, на що здатні. А здатні ми відстоювати демократичні цінності, свободу та незалежність своєї країни. Сьогодні ми вшановуємо тих, хто загинув під час революції на Майдані і зараз гине, захищаючи нашу демократію і свободу на полі бою. Цей день впроваджений для того, щоб ми донесли сьогоднішньому та майбутньому поколінням, наскільки цінне людське життя, свобода та гідність. Бажаю всім жити в вільній, демократичній та гідній Україні. Слава Україні!».

До вітальних слів приєднався учасник Революції Гідності, голова Луганської обласної спілки учасників бойових дій «Ветерани АТО Луганщини» Артем Коваленко.

В ході акції хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час Революції та проведення АТО.

Завершився захід викладанням тризубу зі скляних лампадок з запаленими свічками, в пам’ять про героїв, які поклали своє життя заради демократичних цінностей.