Святкування Дня Перемоги у Щедрищевому

09-05-2019

9 травня у житловому районі Щедрищеве м. Сєвєродонецька відзначили День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Свято для жителів організували депутати Сєвєродонецької міської ради VІІ скликання Ігор та Олена Буткови. На свято також завітали депутати міськради Тетяна Грачова, Андрій Гавриленко та Сергій Войтенко.

Депутат Сєвєродонецької міської ради Ігор Бутков привітав жителів Щедрищевого зі святом: «Вітаю вас з Великим Днем Паремоги! Дякую ветеранам за бойові подвиги під час війни та трудові – в часи відродження зруйнованого господарства. Вічна пам’ять загиблим героям за надану можливість жити нам. Вічна пам'ять мирним мешканцям загиблим у концтаборах, від бомбувань та інших жахіть війни. Свято Перемоги над нацистами навічно залишиться у нашій пам’яті. З Днем Перемоги!»

Депутат міськради Олена Буткова також звернулася до присутніх: «Перемога над нацистами – це величний і героїчний подвиг нашого народу. Наші герої ціною власних життів і здоров’я дали можливість декільком поколінням жити у мирі, і наш святий обов’язок – зробити все, щоб в нашій державі знову запанував мир».

Насичену концертну програму для присутніх було влаштовано народним хором «Козачі наспіви» міського Палацу культури під керівництвом Івана Крохмаля.

Свято продовжилося народним гулянням і танцями.

Після завершення урочистої частини свята ветеранів та місцевих мешканців було традиційно почастовано польовою кашою.

Як зазначають жителі Щедрищево - День Перемоги одне із найулюбленіших свят місцевої громади і вони вдячні депутатам за прекрасно організований захід.

Средняя: 5 (3 оценок)