«Турнір Сили і Добра» - старти надій обласного кікбоксингу

21-12-2018

16 грудня 2018 року в Сєверодонецьку, в рамках «Турніру Сили і Добра», відбулися класифікаційні змагання за двома міжнародними версіями кікбоксингу - ISKA і WPKA.
Їх учасниками стали 136 спортсменів представництва Федерації кікбоксингу України "ІСКА" у Луганській області та Луганської обласної федерації кікбоксингу WPKA, які тренуються в 14 колективах Школи гун-фу «Дракон і Тигр» в Сєвєродонецьку і Лисичанську.
Ці змагання давно стали звичними і очікуваними для учнів і їх батьків.

Вони проводяться два рази на рік і є можливістю для самореалізації всіх, без винятку, спортсменів, незалежно від їх рівня кваліфікації. Тут новачки першого року навчання можуть вперше випробувати себе, працюючи в підгрупі «С», старші учні змагаються в майстерності з рівними собі в кількох змагальних розділах в «В», а найсильніші - зі спортсменами обласної та національної збірної в «А».
Головною ідеєю і відмінною рисою цих змагань є те, що в них, можна сказати, неможливо програти. Звичайно, за підсумком кожного бою, рефері піднімає комусь руку, але, завдяки технології розсіювання вагових категорій, кількість учасників в кожній вазі - не більше трьох. А це означає, що навіть той, хто програв новачок піде додому не тільки з дипломом за третє місце, але і з бажанням працювати над собою, з упевненістю в своїх майбутніх перемогах.

Розпочавшись о восьмій ранку, змагання «Турніру Сили і Добра» вмістили в себе більше двохсот поєдинків на рингу і на татамі, завершилися без травм о пів на сьому вечора і, в цілому, зібрали більше трьохсот глядачів. А також, запам'яталися кожному своїм бойовим духом і дуже доброзичливою атмосферою.

А.Ю. Сербін,
головний суддя змагань,