У пошуках Новорічного дива

20-12-2018

19 грудня, у День Святого Миколая, у Сєвєродонецьку традиційно розпочинаються святкові новорічні заходи для дітей. От і цього року міський Палац культури підготував для школярів яскравий у всіх відношеннях мюзикл «Мульт-пригоди, або пошук Новорічного дива». Першими на перегляд запросили обдарованих дітей та дітей пільгових категорій. Їх привітала в.о. начальника відділу культури міськради Світлана Ульянова:

«Добрий день, наш самий вдячний глядач! Вітаю вас з Днем Святого Миколая, бажаю вам успіхів, удачі, здоров’я, мирного неба і добра. Хочу сказати, що ви – щасливчики: ви сьогодні першими побачите цю казку – нашу велику міську новорічну казку. Також я хочу запросити вас після цієї казки на площу Миру, що біля міськвиконкому. Там відкриється міська ялинка. Будуть конкурси, подарунки. І я раджу вам продовжити свою радість сьогодні і там. Приємного перегляду!».

Перегляд був не просто приємним, а захоплюючим. Творчі колективи Палацу культури створили справжнє сучасне диво – з чудовою грою юних акторів, з феєрверком танцювальних номерів, морем світла, чарівною музикою. І було у тому мюзиклі доволі інтриги і співчуття, невеличких подорожей і самопожертви, бо навіть у країні мультфільмів, як і у житті, все добре і зле має свої причини і наслідки, проте добро завжди перемагає.

«Сєвєродонецькі вісті»

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (3 оценок)