У Сєвєродонецькій міській ВЦА з професійним святом вітали аграріїв

19-11-2021

Щороку у третю неділю листопада відзначають своє професійне свято працівники сільського господарства.

Напередодні, 19 листопада, у Сєвєродонецькій міській ВЦА відбулось урочисте вшанування аграріїв Сєвєродонецької міської територіальної громади.

Привітав їх керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк: «Хочу привітати вас з досягненнями, побажати, щоб наступний рік був кращим, ніж той, який завершується, щоб було більш комфортно працювати. Ми намагаємось сприяти розвитку сільського господарства і йти назустріч і вам як фермерам, і сільським громадам для того, щоб село ми зберегли і розвивали у подальшому.».

Заступниця керівника СМВЦА Тетяна Верховська звернулась до сільгоспвиробників: «Від вашого внеску у розвиток нашої громади буде залежати дуже багато. Ми готові до спілкування. Дуже люблю і поважаю тих людей, які працюють на землі. На наступний рік бажаю вам успіхів, врожаю, вдячних пайщиків і здоров’я!» - сказала вона та вручила відзнаки.

Серед нагород: вітальний лист Міністерства аграрної політики та продовольства України, Листи Подяки Луганської обласної державної адміністрації - Луганської обласної військово-цивільної адміністрації та грамоти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації.

За плідну працю, високий професіоналізм, самовіддане служіння обраній справі вшановано працівників сільського господарства Сєвєродонецької МТГ Борівського, Чабанівського, Новоастраханського, Єпіфанівського та Боровенського старостинських округів, серед яких одноосібники, фермери, пасічники, інженери-механіки та голови фермерських господарств тощо.

Дякували аграрії й керівництву Сєвєродонецької міської ВЦА: від сільськогосподарського виробничого колективу „Батьківщина” (Чабанівський старостинський округ) - щира вдячність за відремонтовану дорогу.

Аграрний сектор для об’єднаної Сєвєродонецької територіальної громади тепер невід’ємна частина її розвитку. Сєвєродонецька МТГ налічує 34 фермерських господарства, якими обробляється майже 10 тис. га земель. Одноосібників, тобто громадян, які самостійно обробляють земельні ділянки на території громади, 300 осіб. Вони обробляють понад 5 тис. га земель. 35 бджолярів Сєвєродонецької МТГ мають свої пасіки.