У Сєвєродонецьку готуються до відкриття дитячих садків

16-05-2020

16 травня міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сєвєродонецької міської ради рекомендувала відділу освіти міської ради невідкладно розпочати підготовчі роботи з відкриття дитячих закладів. Проте така робота, за словами начальника відділу освіти Лілії Талдонової, вже розпочалася. Найближчими днями відділ освіти закупить безконтактні термометри для температурного скринінгу по 5 штук на кожен садочок, гроші на це у відділу освіти є у наявності. Дезінфекція приміщень дитячих садків проводиться щоденно починаючи з 12 березня, а групи - 1 раз на тиждень, деззасоби треба буде докупити. Засоби для дезінфекції рук є по 7 пляшок у кожному садку. Дезактив, миючи засоби, засоби особистої гігієни є у наявності. Є продукти харчування тривалого зберігання, але потрібно укласти договір на поставку хліба.

У Сєвєродонецькій міській раді очікують, що серед заходів з послаблення карантину, які мають бути введені з 22 травня, буде й дозвіл на відкриття дитячих садків. Бо ж треба відновлювати економічну діяльність. Якщо так трапиться, то робота дитячих садків у місті має бути відновлена невідкладно, заклади мають бути до цього підготовлені завчасно.

Средняя: 3.5 (2 оценок)