У Сєвєродонецьку привітали медичних працівників

16-06-2018

15 червня з нагоди Дня медичного працівника у Сєвєродонецьку відбулись урочисті заходи. Вітали медиків у міському Палаці культури.

Народний депутат України Сергій Шахов висловив щиру вдячність медичним працівникам за їхню нелегку, але благородну місію:

«Приїхав привітати тих Ангелів-охоронців, які мене бережуть все життя з самого дитинства. Хочу низько вам вклонитися, бо ви виносите тяготи нашої країни на своїх плечах. Ви наші цілителі. Лише ви можете оцінити наші біди і радощі, даєте нам настанови і допомогу. Ви завжди поруч, наші Ангели-охоронці. Одна єдина реформа, яка повинна бути - це відновлення величі вашої професії. Рідні мої, я вітаю вас з професійним святом. Бажаю вам щастя! Ангелів-охоронців вам і вашим родинам, мирного неба над головою!» - привітав Сергій Шахов.

Грамотами та подарунками від політичної партії «Наш край» нагороджено сєверодонецьких медичних працівників.

Від керівництва міста з професійним святом медпрацівників привітав перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв:

«Щодня ви робите все можливе, а часом й неможливе, щоб повернути нас до нормального звичного життя. І у вас немає права на помилку, адже ціна за помилку – це людське життя. Я впевнений, що кожен день ви робите героїчний вчинок: рятуєте людей, рятуєте життя. Як говорив Гіппократ, любов до лікувальної справи – це є любов до людства. Від міського голови Валентина Казакова, від мене особисто, від всієї міської ради прийміть найщиріші слова вдячності за цю любов. Дякую вам за вашу турботу, за ваші теплі руки і добрі слова. Адже з ваших вуст навіть слова мають лікувальні властивості».

За багаторічну самовіддану і сумлінну працю, високі показники в роботі та з нагоди Дня медичного працівника грамотами та цінними подарунками виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради нагороджено працівників лікувально-профілактичних закладів міста Сєвєродонецька.

Приєднались до привітань заступник міського голови Інна Фесенко, начальник Управління охорони здоров’я міськради Роман Водяник, головний лікар КУ «Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Ігор Чорний та інші поважні колеги.

Урочистості продовжилися святковим концертом за участі творчих колективів міського Палацу культури та самих медичних працівників.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради