У Сєвєродонецьку проведено черговий рейд щодо дотримання санітарного законодавства та організації протиепідемічних заходів

07-07-2020

06.07.2020 відбувся рейд по об’єктах торгівлі, ресторанного господарства та об’єктах з надання послуг  з метою контролю за дотриманням санітарного законодавства та організацією протиепідемічних заходів. В рейді прийняли участь співробітники відділу торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради спільно зі спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області та співробітниками  Сєвєродонецького відділу поліції ГУНП в Луганській області.

В ході рейду було відвідано 13 об’єктів  (5 непродовольчих відділів в ТЦ "Крістал", 1 продовольчий магазин, 7 закладів громадського харчування).

В обстежених об’єктах не виявлено порушень санітарного законодавства та порушень в організації протиепідемічних заходів.

Рейди будуть продовжуватись і в подальшому.

Відділ торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради.

Средняя: 5 (2 оценок)