У Сєвєродонецьку проведено ІІ Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «ТріДеДенс»

28-03-2021

27 березня в Льодовому палаці спорту м.Сєвєродонецьк відбулося яскраве свято, яке не залишило байдужими поціновувачів краси танцю - ІІ Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «ТріДеДенс». Фестиваль вдруге зібрав танцювальні колективи з усієї України й об'єднав у собі всі форми танцю різних хореографічних напрямків: естрадні, сучасні, бальні, народну хореографію, street dance, стилізовану народну хореографію, вільні танцювальні композиції. Красномовно звучить девіз фестивалю: відтанцюємось на повну, який свідчить про те, що танець – це всепоглинаюча пристрасть, життя та любов, а це ті почуття, які не можна відчувати наполовину.

Відповідно до карантинних вимог, фестиваль відбувався з максимальним дотриманням санітарно-епідеміологічних норм й без присутності глядачів. Організаторами заходу виступили хореографи танцювальних колективів Сєвєродонецька, керівники «АСЕТТріДеДенс», члени Асоціації сучасного та естрадного танцю України, а також фіналісти популярних й улюблених всеукраїнських шоу «Танцюють Всі» та «Танці з зірками».

Склад суддівської колегії можна назвати зірковим: Володимир Раков – переможець проекту «Танцюють Всі», учасник балету провідних зірок українського шоу-бізнесу; Galyna Peha – співзасновник фестивалю сучасного експериментального танцю CONTEMPORARY DUEL, фіналістка шоу «Танцюють Всі!»; Martina Precious – засновниця балету Sole&Soy, організаторка Міжнародного фестивалю сучасної хореографії ADONATA, Marty (Іван Мартиненко) – суддя міжнародної категорії: BATTLE SKILLS HIP-HOPEDITION і засновник студії танцю «Stream of Soul».

Відкрив свято танцю й краси, гармонії тіла й душі  танцювальний перфоманс під назвою «Трі_Де_Денс», який об’єднав у собі всі стилі танцю та розкрив назву самого фестивалю: Трі_- Тріумф – зразковий колектив естрадного танцю (керівник Анастасія Третяк); ДЕ_ - «Деймос» - колектив сучасного танцю (керівник Тетяна Самойленко); ДЕНС – його Величносте Танець! І саме до цієї композиції один із суддів – МАРТІ – спеціально написав музику.

У церемонії відкриття ІІ-го Всеукраїнського фестивалю хореографічного мистецтва «ТріДеДенс» взяли участь керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк, заступники керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Ірина Степаненко та Тетяна Верховська.

Олександр Стрюк привітав учасників з відкриттям фестивалю та побажав творчих успіхів і натхнення, здобуття жаданої перемоги, приємних вражень від міста й подякував організаторам заходу за їх наполегливу працю й ініціативу щодо проведення такого масштабного й важливого як для Сєвєродонецька, так і для України дійства.

У свою чергу, головні організатори, засновники громадської організації «Ассоціація сучасного та естрадного танцю», члени «АСЕТУ» та хореографи Анастасія Третяк і Тетяна Самойленко висловили вдячність і слова подяки керівництву Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації: «Щиро дякуємо Вам, Олександре Сергійовичу, і Вам, Ірино Вікторівно, за те, що підтримали талановиту молодь з усієї України та сприяєте розвитку хореографічного мистецтва в нашому рідному місті».

За офіційною частиною розпочалися змагання учасників фестивалю й першими вийшли на танцпол наймолодші його учасники. Варто зазначити, що Сєвєродонецьк на ІІ Всеукраїнському фестивалі хореографічного мистецтва «ТріДеДенс» представляла досить велика кількість хореографічних колективів, учасниками яких є і маленькі зіркові танцівники, і дорослі, хто вже набув свій багаторічний досвід на танцювальних підмостках.

Це колективи міських центрів дитячої та юнацької творчості й дитячо-юнацького комплексу «ЮНІСТЬ»,  міського Палацу культури та Палацу культури хіміків, сімейно-спортивного центру «МАГМА», студії сучасного танцю «TaliSmaN», Dance club ISIDA, громадської організації «Забава».

Яскраві, запальні, вражаючі хореографічні змагання, що запам’яталися своїми оригінальними композиціями й силою духу учасників у прагненні до перемоги, тривали упродовж дня під прискіпливою увагою суддівської колегії, яка по завершенню виступів визначила найкращих. За свою працю з удосконалення мистецтва танцю, за різноманіття в можливості виразити себе і свої почуття на танцполі, за примноження прекрасного жоден з учасників не залишився без відзнаки - це були кубки, медалі, дипломи та пам’ятні подарунки від Сєвєродонецької міської ВЦА.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)