У Сєвєродонецьку розпочалося залпове наповнення водою озер Чисте та Паркове

20-06-2019

З метою підняття рівня води на міських водоймищах та організації пляжного відпочинку міська влада розпочала залпове наповнення озер Чисте та Паркове.

Це стало можливим завдяки підтримки пропозиції депутата Сєвєродонецької міської ради Ігоря Буткова народним депутатом України Юрієм Бойком.

17 червня почалася подача води на озеро Паркове, а з 15:00 год 19 червня – на озеро Чисте.

За дорученням в.о. міського голови Вячеслава Ткачука керівникам відповідних виконавчих служб та комунальних підприємств Сєвєродонецької міської ради розпочато благоустрій пляжних територій, очищення водної поверхні озер, завезення додатково піску, облаштування кабінок для переодягання, навісів від сонця, встановлення інформаційних табличок, забезпечення душовими та туалетами.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)