У Сєвєродонецьку триває реформа вторинної ланки медичної допомоги

05-03-2019

Минулого року Сєвєродонецьк запровадив реформу первинної ланки. Це - кампанія підписання декларацій з сімейним лікарем, про це нагадала заступник міського голови Ірина Степаненко та підкреслила:

«Наразі у Сєвєродонецьку триває реформа вторинної ланки медичної допомоги. Вона стосується вузьких спеціалістів.

Одним з етапів реформування медицини є перехід від установ комунальної власності до комунальних некомерційних підприємств.

Депутати міської ради ще наприкінці минулого року прийняли рішення про створення Комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр» та Комунального некомерційного підприємства «Міська стоматологічна поліклініка» Сєвєродонецької міської ради.

Керівників цих закладів було визначено на конкурсній основі, та вони працюватимуть за контрактом.

За результатами конкурсу було призначено генеральних директорів зазначених комунальних некомерційних підприємств».

4 березня заступники міського голови Ірина Степаненко та Олександр Ольшанський представили колективам Міської стоматологічної поліклініки та Консультативно-діагностичного центру їх керівників.

Так, з 01.03.19 року генеральним директором КНП «Міська стоматологічна поліклініка» призначено Білобородька Олександра Васильовича, а генеральним директором КНП «Консультативно-діагностичний центр» Новицького Гліба Станіславовича.

Консультаційно-діагностичний центр (КДЦ) є лікарняним-амбулаторним закладом охорони здоров’я  - комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає послуги вторинної/спеціалізованої  медичної допомоги. До КДЦ входитимуть профільні спеціалісти зі Сметаніна, 5, протитуберкульозний та шкірно-венерологічний диспансери (Консультаційно-діагностичне відділення №1), Курчатова, 36 (Консультаційно-діагностичне відділення №2) та Курчатова,10а (Консультаційно-діагностичне відділення №3).