У Сєвєродонецьку відбулись урочистості до Дня Конституції України

27-06-2018

Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних.

Прийняття Конституції України 28 червня 1996 року ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Ухвалення Основного Закону закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет та територіальну цілісність і стало найважливішим кроком у забезпеченні прав та свобод людини і громадянина.

27 червня, напередодні Дня Основного Закону України, представники міської влади, працівники міськради, військові, громадськість та просто небайдужі городяни зібрались біля пам’ятника генерал-майору Національної гвардії України Олександра Віталійовича Радієвського, який виконав свій конституційний обов’язок ціною власного життя.

Державний Гімн України звучав наживо у виконанні оркестру 53-ї Окремої механізованої бригади Збройних Сил України.

Урочистості продовжилися у фойє Сєвєродонецької міської ради тематичним заходом - Відео-хронографом «Оберіг нашої державності».

Міський голова Валентин Казаков привітав присутніх з Днем Конституції України: «Відмінністю молодої незалежної унітарної держави є її Конституція. З розвитком нашої країни вдосконалюється і Конституція. Наша Конституція - це наш Основний Закон, і ми повинні бути вдячні тим людям, які доклали максимум зусиль, щоб Конституція була у нашої України».

Секретар Сєвєродонецької міської ради Ельвіна Марініч також звернулася до присутніх: «Світовою громадськістю визнано, що ми маємо Конституцію, яка відповідає всім європейським вимогам. Конституцією закріплена незалежність нашої держави, в якій її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека людини, визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Хочу побажати всім успіхів і плідної праці на благо нашого українського народу, нашої незалежної України!».

Також для присутніх проведено тематичний огляд щодо основних конституційних процесів сучасної України.

Завершився захід музичними українськими творами, які пролунали прямо у фойє Сєвєродонецької міської ради, у виконанні оркестру 53-ї Окремої механізованої бригади Збройних Сил України.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Сєвєродонецької міської ради