У Сєвєродонецьку відбувся обласний освітянський тренінг з музичного мистецтва

03-12-2021

30 листопада 2021 року на базі Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості  відбувся обласний тренінг «Музичне мистецтво як засіб національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку» для музичних керівників закладів дошкільної освіти.

Організатори заходу – Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.

У тренінгу взяли участь 25 музичних керівників із Міловської, Сватівської та Новоайдарської ОТГ та міст Попасна, Рубіжне, Кремінна, Старобільськ і Сєвєродонецьк.

Вітали учасників методист ЛОІППО Світлана Лазарєва, головний спеціаліст Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області Наталія Гаввіна та директор Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості Аліна Костиря.

Захід складався з двох частин. Це  хореографічний практикум за темою «Хореографія як вид мистецтва, що сприяє всебічному розвитку дитини», який провела керівник хореографічного колективу «ДІАМАНТ» Наталія Котелевська.

Друга частина тренінгу – це практикум з акторської майстерності за темою «Дитячий колектив як запорука культурно-творчого розвитку дитини». Заняття провела завідувач відділу художньої творчості, керівник театрального колективу «ТАНДЕМ», керівник гуртка-методист Інна Жорнік.

Під час заходу було розглянуто питання національно-патріотичного виховання особистості засобами музичного, театрального  та хореографічного мистецтва, здійснено аналіз стану хореографічної освіти на сучасному етапі. Учасники тренінгу виконали розминку, ритмічні танцювальні вправи та окремі елементи класичного і народного танців, низку динамічних акторських та інтерактивних завдань на розвиток уваги, пам’яті, координації рухів, познайомилися з поняттями: «міміка», «жест», «пантоміма», «пропоновані обставини», «дитяча творчість» та «уява».

Обговорили особливості побудови музичних занять, підготовки та проведення свят та використання музики у повсякденному житті закладу дошкільної освіти.

Управління освіти Сєвєрдонецької  міської  ВЦА,

СМЦДЮТ