Ви тут:

У Сєвєродонецьку відкрито «Спортивне містечко»

28-08-2020
Категорія: 

28 серпня у Сєвєродонецьку в парку по проспекту Космонавтів, 29, відбулося відкриття новітнього сучасного вуличного майданчика «Спортивне містечко».

Проєкт «СПОРТИВНЕ МІСТЕЧКО: «СПОРТ ОБ’ЄДНУЄ ГРОМАДУ» створено за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» в партнерстві з сєвєродонецькою громадою.

В церемонії відкриття «Спортивного містечка» прийняли участь керівник військово - цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області Олександр Стрюк та його заступники Олександр Ольшанський і Олег Кузьмінов, представники проєкту USAID "Демократичне врядування у Східній Україні" Єлизавета Плетньова і Наталія Губенко, юні спортсмени міста зі своїми викладачами, виконавці робіт, представники ЗМІ та пересічні сєвєродончани.

Керівник військово - цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області Олександр Стрюк звернувся до присутніх: «Шановна громада, у нас сьогодні радісна подія! Цей невеликий, але дуже важливий для розвитку міста та для дітей і молоді, які є нашим майбутнім, проєкт започаткувала ще міська рада, а завершила вже військово - цивільної адміністрація. Це добре починання і перший крок у нашому співробітництві з Агентством США з міжнародного розвитку. Я сподіваюся, що це не останній проєкт, який ми реалізуємо разом. Всіх вас вітаю та запрошую до «Спортивного містечка».

Привітала учасників заходу і менеджер з виконання проєктів проєкту USAID  «Демократичне врядування у Східній Україні» Єлизавета Плетньова: «Шановні друзі! Я рада вітати вас на відкритті спортивного майданчика в рамках проєкту «Спорт об’єднує громаду», який став можливий завдяки підтримці Агентству США з міжнародного розвитку та був реалізований проєктом «Демократичне врядування у Східній Україні». Для багатьох це стало довгоочікуваною подією, адже у місті з’явився сучасний майданчик, де кожний може знайти заняття по душі. Хочу висловити подяку авторові проєкту Едуарду Чеботарьову, а також усім тим, хто був задіяний у створенні цього чудового майданчика. Сподіваюся, що він стане тим місцем, де містяни і гості Сєвєродонецька зможуть проводити свій вільний час і займатися фізичною культурою та спортом».

Почесні гості урочисто відкрили «Спортивне містечко», а містяни, особливо діти, відразу почали опановувати спортивні знаряддя та виконувати різні вправи.

Як зазначив автор проєкту Едуард Чеботарьов, «Спортивне містечко» включає в себе 21 вуличний тренажер, 2 столи для гри в теніс настільний та 2 столи для гри в шахи, є відкритим простором і доступне для загального користування та проведення міських заходів, представників громадських і спортивних організацій та всіх категорій громадян. 

Слід зазначити, що відкриття «Спортивного містечка» проведене з урахуванням усіх вимог щодо протидії поширення гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненої короновірусом SARS - CoV-2.

Для ознайомлення надаємо графік масових заходів «Спортивного містечка» на найближчий час:

Дата/час

Назва заходу

Опис заходу

28.08.2020 (Пт.)

17:00

Першість з тенісу настільного

Змагання з тенісу настільного

05.09.2020 (Сб.)

08:00

Спортивне свято

Заняття на тренажерах з особами з інвалідністю  під наглядом тренера з Інваспорту

10.09.2020 (Чт.)

17:00

Флешмоб

Спортивні вправи на тренажерах та з килимом

12.09.2020 (Сб.)

13:00

Першість  з шах

Змагання з шах для всіх бажаючих

19.09.2020 (Сб.)

10:00

«Я малюю світ»

Вихованці С ДЮК «Юність», аніматорська студія «Фанати свята», демонструють номер.

26.09.2020 (Сб.)

10:00

Показовий виступ

Вихованці С ДЮК «Юність», гурток «Сучасний мечевий бій», демонструють показовий бій на мечах.

02.10.2020 (Пт.)

17:00

Показові виступи боксерів, кікбоксерів та дзюдоїстів

Вихованці КДЮСШ 1 демонструють вправи зі своїх видів спорту

15.10.2020 (Чт.)

17:00

Кругове тренування на тренажерах

Тренування на тренажерах під наглядом тренера-викладача з КДЮСШ 2

 

До речі, на території парку завершуються роботи по облаштуванню «Скейтпарку», який також будується за співфінансування міської громади та міжнародних донорів. Невдовзі очікується і його відкриття.

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (3 оценок)
418
0