У Сєвєродонецьку відкривається ще один дитячий садочок

19-08-2019

20 серпня у Сєвєродонецьку непересічна подія – після багатьох років вперше відкривається дошкільний дитячий заклад. Будівельно-монтажні роботи проведі за рахунок коштів ДФРР та місцевого бюджету, облаштування відбувалося за рахунок міського  бюджету та коштів благодійників. У будівлі утеплено фасад, перекрито дах з використанням сучасних матеріалів,  замінені вікна на енергозбережні, оновлено зовнішнє електропостачання, освітлення, відремонтовані павільйони, тротуарною плиткою вимощено доріжки,  установлено паркан, в приміщеннях на першому поверсі утеплено підлогу з використанням новітніх матеріалів, відремонтовано харчоблок. Усі групи обладнані сучасними меблями та килимовим покриттям. Дитячий садочок оснащений телевізорами, інтерактивними дошками, комп’ютерною технікою.

В дитячому садку буде багато дітей з особливими потребами (інклюзивні групи), тож у більшості груп  у гігієнічних кімнатах  встановлені опори відповідно до різних потреб особливої дитини , передбачено два пандуси для центрального входу та для виходу на ігрові майданчики;  облаштовані веранди та спеціальні внутрішні дворики для поганих погодних умов, установлені двері достатньою ширини.

Для  формування толерантного товариства дітей,  батьків,  персоналу дошкільного навчального закладу створені спеціальні кімнати спілкування та психологічного розвантаження, кімната  лікувальної фізкультури.

Дошкільний навчальний заклад розрахований на 14 груп загальною чисельністю 260 дітей (в разі перевантаження може прийняти 320 діток) .

Педагогічний та обслуговуючий персонал складатиме  88 одиниць, що забезпечить реалізацію усіх інноваційних методик дошкільного виховання на сучасному рівні.

У відкритті братимуть участь: в.о. міського голови, секретар міської ради Вячеслав Ткачук; голова депутатської групи «Сєвєродончани», голова комісії з питань планування бюджету та фінансів Сєвєродонецької міської ради Ігор Бутков, депутат Сєвєродонецької міськради Андрій Гавриленко, представники Луганської обласної державної адміністрації.

Відкриття відбудеться 20 серпня о 9:45 за адресою м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, 113-а.

Акредитація представників ЗМІ не потрібна.