У Сєвєродонецьку відновлено рух тролейбусів

20-11-2018

Луганське енергетичне об’єднання пішло назустріч владі та містянам Сєвєродонецька та під гарантії сплати боргу, надані міським головою Валентином Казаковим, відновлює електропостачання комунальному підприємству «Сєвєродонецьке тролейбусне управління».

Включення тролейбусів є жестом доброї волі луганських енергетиків, які розуміють, що найбільше в цій ситуації страждають прості мешканці Сєвєродонецька.

«Дякуємо керівництву ТОВ "ЛЕО" за розуміння та народному депутату України Сергію Шахову і в.о. голови Луганської ОДА Сергію Філю за сприяння у вирішенні проблеми поновлення електропостачання КП "СТрУ", внаслідок чого до кінця листопада наші мешканці зможуть користуватися транспортними послугами тролейбусного управління та правом на пільговий проїзд. Однак, сама проблема не є вирішеною, оскільки депутати вже тривалий час не виділяють кошти на забезпечення діяльності підприємства», - сказав міський голова Валентин Казаков та додав: «Сподіваємось, що 21 листопада депутати Сєвєродонецької міської ради прийдуть на сесію та проголосують за виділення фінансування КП "СТрУ", інакше з 01 грудня підприємство знову буде відключено від електроенергії та повністю буде зупинено тролейбусний рух.

Нагадаю, що 14 листопада луганські енергетики змушені були знеструмити тролейбуси Сєвєродонецька через борг за електроенергію, спожиту в жовтні – майже 1 млн грн.

На 16 листопада мною була скликана позачергова сесія міської ради для виділення коштів КП "СТрУ", однак більшість депутатів на неї не з’явились».

Средняя: 4.2 (5 оценок)