У Сєвєродонецьку з нагоди Міжнародного дня театру відбулося нагородження та святковий концерт

26-03-2021

Театр робить нас добрішими, справедливішими та чеснішими. Тож при кожній можливості долучайтеся до джерела духовної наснаги, ім'я якому - ТЕАТР!

26 березня з нагоди Міжнародного дня театру в Сєвєродонецькому міському Палаці культури відбулося нагородження працівників і учасників театральних колективів міста та святковий концерт «Режисерські фантазії», що був представлений у жанрі «капусника», в якому об'єднались творчі зусилля аматорських театральних колективів міста.

Театралізований яскравий Пролог заходу створив необхідну, особливу атмосферу, а художні образи - талановиті аматори: Театр юного глядача (кер. Олександр Бірюстюков, КЗ «СМПК»), Студія акторської майстерності «Горизонт» (кер. Дмитро Галімов-Цвєтний), театр ляльок «Оле-Лукойє» (кер. Галина Бичкова, КЗ «СМПК»), соло-вокал - Дар’я Носаль, зразковий ансамбль естрадного танцю «Талісман» (кер. Наталія Караченцева КЗ «СМПК»), студія східного танцю «Angels» (кер. Наталія Будко), курсанти ЛГУВС ім. Е.О. Дідоренка та ведучі Катерина Осипченко і Дмитро Галімов-Цвєтний.

В.о. заступника керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Ірина Степаненко привітала служителів Мельпомени: «Шановні друзі, сьогодні в мене дуже почесна місія. Я хочу привітати усіх вас в цей чудовий весняний вечір від Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації з Міжнародним днем театру. Перш за все я хочу привітати тих, для кого ТЕАТР не робота, а поклик душі та сенс життя, тих, хто вносить в наше життя радість – це наші працівники театру! В Сєвєродонецьку – який завжди був і продовжує бути культурним осередком Луганщини, є багато творчих колективів. Вони роблять все для того, щоб наш Сєвєродонецьк завжди був яскравим культурним містом. Бажаю нашим працівникам, які роблять все для того щоб ми любили ТЕАТР, здоров’я, щастя та нових яскравих прем’єр!»

Ірина Вікторівна додала, що міська військово-цивільна адміністрація підтримує та буде підтримувати місцеві театральні колективи. В міському бюджеті для цього закладені кошти. Також вона подякувала за прекрасну організацію міських театральних заходів директору Сєвєродонецького міського Палацу культури Олені Гринько і начальнику відділу культури СМВЦА Тетяні Грачовій.

З нагоди Міжнародного дня театру, за вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва міста, відродження національної свідомості, бездоганну і сумлінну працю та творчі здобутки Ірина Степаненко вручила грамоти й цінні подарунки від Сєвєродонецької міської ВЦА:

- Театру юного глядача, керівник/режисер - Олександр Бірюстюков, міський Палац культури;

- Театру ляльок «Оле-Лукойє», керівник/режисер - Галина Бичкова, міський Палац культури;

- Театральному гуртку «Тандем», керівник/режисер Інна Жорнік, Центр дитячої та юнацької творчості;

- Клубу дітей та молоді з особливими потребами «Ми разом» керівник/режисер - Аліна Тимощенко, Центр дитячої та юнацької творчості;

- Студії акторської майстерності «Горизонт», керівник/режисер - Дмитро Галімов – Цвєтний;

- завідувачу відділу Народної творчості, режисеру – Тетяні Лукашовій, міський Палац культури.

Подяка від Сєвєродонецької міської ВЦА висловлена завідувачу культмасовим відділом, режисеру міського Палацу культури Катерині Осипченко.

Після урочистої частини заходу розпочалася чарівна святкова програма «Режисерські фантазії». Як зазначила директор комунального закладу «Сєвєродонецький міський Палац культури» Олена Гринько: «Глядач мав змогу стати свідком процесу художньої творчості, спостерігати за створенням сучасних гострих моделей життя, яке яскраво і з гумором втілили актори-аматори у безлічі театральних мініатюр. Глибше і яскравіше донести до глядача основну ідею допомагали різні за жанрами талановиті виконавці: народний ансамбль бального танцю «Евріка» (кер. Сергій Кулаков, КЗ «СМПК»), колектив сучасної хореографії «DKdance» (кер. Яна Кормило, КЗ «СМПК»), зразковий ансамбль бального танцю «Мрія» (кер. Віра Кулакова, КЗ «СМПК»), народний ансамбль естрадної пісні «Луч» (кер. Олена Нежибовська, КЗ «СМПК»), Дар’я Шуліка - скрипка (вик. Олена Осікова, ДМШ 1), Марія Радул – повітряна гімнастка, Модельна Агенція «Nika Models», хореографічний колектив «Зоряни» (кер. Руслана Гайда, КЗ «СМПК»), потужний і чуттєвий сольний вокал Олени Нежибовської, Дар'ї Носаль та Анастасії Колесник.

Любіть Театр за душевну молодість, за розум, за святковий його розмах, за ті прекрасні пориви душ акторів, якими вони діляться з глядачем!»

У зв’язку з карантинними протиепідеміологічними заходами нагородження працівників і учасників театральних колективів міста та святковий концерт «Режисерські фантазії» відбувалися в Сєвєродонецькому міському Палаці культури в обмеженому режимі. Разом з тим, проводилася його відеозйомка і найближчим часом церемонія привітання, нагородження та найкращі моменти свята будуть оприлюднені на сторінці «КЗ «Сєвєродонецький міський Палац культури» (]]>https://www.facebook.com/mpksev]]>) соцмережі Facebook.