У ВЦА Сєвєродонецька відбувся захід щодо забезпечення ефективного функціонування та розвитку об’єктів права комунальної власності

11-09-2020

9 та 10 вересня 2020 року Фондом комунального майна Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації Олександра Ольшанського було проведено семінар-нараду з керівниками комунальних підприємств, установ, закладів та організацій міста щодо приведення у відповідність установчих документів нормам чинного законодавства в частині здійснення повноважень військово-цивільної адміністрації, що діє від імені територіальної громади міста Сєвєродонецьк, та їх державної реєстрації, а також специфіки правового статусу та функціонування юридичних осіб публічного права в сучасних умовах.

Заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Олександр Ольшанський звернувся до присутніх: «Я радий вас вітати. Дуже багато питань виникло у вас та у всіх комунальних служб і установ з питань реєстрації, роботи в нових умовах військово-цивільної адміністрації та з орендних відносин. Сподіваюся на плідну роботу та на розгляд усіх цих питань. Окремо наголошую на дотриманні карантинних норм».

Спікером заходу була начальник Фонду комунального майна Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області Олена Сердюкова, яка детально зупинилась на особливостях майнових відносин у сфері управління комунальною власністю у період дії військово-цивільної адміністрації та питаннях використання суб’єктами господарювання об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецьк, зокрема орендних відносин, враховуючи вимоги Закону України «Про оренду державного та комунального майна», що повністю змінив порядок надання комунального майна в оренду із застосуванням електронної торгової системи.

Учасники семінару обговорили проблемні питання, визначивши пріоритети та можливі шляхи їх вирішення для забезпечення ефективного функціонування та розвитку об’єктів права комунальної власності на благо територіальної громади міста.

Средняя: 4.5 (2 оценок)