Урочистості з нагоди 30-ї річниці незалежності на честь мужніх синів України

24-08-2021

24 серпня Україна святкує День незалежності! Сьогоднішні урочистості  - на честь мужніх доблесних воїнів, які стоять на сторожі свободи і незалежності, захищаючи рідну землю і кожного з нас;  це данина пам’яті тим, хто воював і загинув смертю хоробрих у буремний для України час. Не має забути жодне українське серце мужніх синів і доньок країни, які стали легендарними.

У Сєвєродонецьку День незалежності України розпочався урочистим заходом покладання квітів до пам’ятника генерал-майору Національної гвардії України Олександру Радієвському.

«Вітаю всіх з 30 річницею Незалежності України! Сьогодні з самого ранку ми святкуємо ювілейну дату. Я бачу дуже багато посмішок, радісних обличь, але ми зібрались тут, щоб вшанувати кращих дітей України, які, нажаль, загинули, захищаючи її – були сильними для своєї країни людьми, які готові на героїчні вчинки та віддали найголовніше – своє життя заради нашої свободи і незалежності. Дякуємо їм та ніколи не забудемо цей подвиг. Своїми вчинками і відданою працею будемо кожний день наближати нашу перемогу, щоб підняти жовто-блакитний прапор над нашим українським Луганськом, і саме там ми будемо так само вшановувати найкращих дітей України. Вічна їм пам’ять і слава Україні!»– ]]>сказав голова облдержадміністрації Сергій Гайдай.]]>

Керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк привітав з 30-ю річницею незалежності України та наголосив: «Незважаючи на ті труднощі, які пережила наша держава у тому, щоб дістатися незалежності та бути суверенною, ми маємо йти до сталого розвитку. Ми маємо вшанувати тих загиблих тим, щоб робити кроки вперед, розвиватись і розбудовувати нашу державу. Вічна пам’ять героям! Слава Україні!»

Квіти до пам’ятника генерал-майору Олександру Радієвському поклали керівництво області та міста, керівництво силових структур області, району та міста, військові, надзвичайники, керівники та працівники державних і обласних установ та організацій, представники громадських організацій та мешканці міста Сєвєродонецька.

Продовжився захід урочистою ходою з двадцятиметровим Прапором України до пам’ятників легендарним українцям Тарасу Шевченку та Івану Франку.

Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості і сєвєродонецької школи №6 проникливо словами та думками видатних українських поетів та письменників розповіли про Незалежність та невтомну боротьбу за неї, за єдину Україну, любов до якої не вдалося зламати.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере