Успіх сєвєродонецьких підводників на юнацькому Чемпіонаті Світу 2021 в Італії

23-06-2021

Майже 200 найсильніших плавців-підводників з 27 країн зібрав юнацький Чемпіонат Світу 2021 з плавання в ластах, який проходив з 13 по 19 червня в італійському місті Ліньяно. Національну збірну команду України представляли і троє вихованців сєвєродонецької ДЮСШ ВВС «Садко» - МС Серафима Бесчастна, МС Єгор Шведов і МС Даніл Гальченко.

В результаті важкої чотириденної боротьби збірна команда України посіла 5-е місце в медальному заліку, а представники Луганської області внесли свій вклад в загальний успіх і привезли додому 3 медалі.

Так Серафима Бесчастна завоювала золоту медаль і звання Чемпіон Світу в складі збірної України (Краснокутська В. (Харківська обл.), Бесчастна С. (Луганська обл.), Макаренко А. і Гречко С. (м.Київ)) в естафетному плаванні 4 по 200 м серед дівчат.

Також Серафима стала співавтором срібної медалі в тому ж складі команди в естафеті 4 по 100 м з новим Рекордом України 2.43.46. Українські дівчата лише на 6 десятих секунди пропустили вперед суперниць з Росії, але впевнено обійшли господинь Чемпіонату - спортсменок з Італії.

На дистанції 800 м плавання в ластах Серафима Бесчастна зайняла 5-е місце з результатом 7.08.97 і виконала норматив Майстра Спорту України міжнародного класу.

Прекрасно виступили і наші юнаки! Так Майстер спорту України Єгор Шведов завоював бронзову медаль в складі команди збірної України в естафетному плаванні 4 по 200 м (Шведов Е. (Луганська обл.), Сущенко О., Гора В., Паламарчук Є. (всі Київ)) і зайняв четверте місце у впертій боротьбі в естафетному плаванні в ластах 4 по 100 м, пропустивши вперед команди з Греції і Росії і лише 6 десятих частки секунди поступившись збірній Угорщини.

Успішно виступив і Даніл Гальченко, для якого ці змагання стали дебютом в міжнародних стартах такого рангу в складі національної збірної. Він чотири рази був фіналістом і в підсумку був у шістці найсильніших на дистанціях 50, 100, 200 м і 4 по 100 м в змішаній естафеті в біластах.

Особливо слід відзначити його результат на 200 м в біластах - 1.39.95, який є новим рекордом України серед юнаків.

Вітаємо спортсменів та тренерів сєвєродонецької ДЮСШ ВВС «Садко», які підготували спортсменів – Олександра Золотова, Тетяну Полчанову, Дениса Лєвіна і Нестеренко В. М. бажаємо подальших успіхів!

Спортсмени і тренери дякують Міністерству Молоді та Спорту України, Федерації Підводного Спорту України (Президент Станіслав Предко), Луганському управлінню з питань молоді та спорту (Антон Волохов ), Сєвєродонецькій військово-цивільній адміністрації ( Олександр Стрюк) і всьому колективу ДЮСШ ВВС «Садко» (директор Олександр Ханювченко) за фінансування і прекрасні умови для підготовки до Чемпіонату Світу!