В міській раді відзначили сєверодонецьких плавців-підводників

11-03-2020

Сєвєродонецьких спортсменів - вихованців ДЮСШ ВВС «Садко» привітали в Сєвєродонецькій міській раді з перемогою у першому етапі Кубку Світу з плавання в ластах в угорському Егері.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук, заступник міського голови Ірина Степаненко та начальник відділу освіти Лілія Талдонова зустрілися з вихованцями ДЮСШ ВВС «Садко», які увійшли до складу національної збірної України, яка посіла перше місце в національному заліку з плавання в ластах у першому етапі Кубку Світу, який проходив в угорському Егері з 21 по 23 лютого.

В урочистій обстановці нагородили грамотами виконавчого комітету та подарунками Володимира Сущенка, Тетяну Хрипунову, Єгора Шведова, Серафиму Бесчастну, Валентину Рєзнік.

Вячеслав Ткачук від імені міської ради та команди Ігоря Буткова привітав з успішним виступом на змаганнях такого високо рівня та подякував спортсменам за проявлену волю до перемоги, за те, що з честю пройшли через випробування і підтвердили міцні позиції сєвєродонецьких плавців-підводників на світових змаганнях. Він також подякував тренерам Олександру Золотову і Тетяні Полчановій за те, що сєвєродонецька школа підводного плавання тримає високу планку та виховує майстерних спортсменів світового рівня, що й підтвердила ця перемога.

Заступник міського голови Ірина Степаненко з гордістю зазначила: «Велика вдячність вам за те, що ви на змаганнях різного рівня, гордо несете звання міста Сєвєродонецька. Успіхів вам! Благополуччя вам і вашим родинам! Величезне спасибі вашим тренерам! Ви наша гордість! Спасибі вам!»

****Понад 600 учасників з 18 країн, що представляють 4 континенти, зібрав перший етап Кубка Світу з плавання в ластах, який проходив в угорському Егері з 21 по 23 лютого.

Спортсмени традиційно змагалися в двох категоріях - юнаки та дівчата з 12 до 18 років і чоловіки і жінки віком 18 років і старше. За результатами дводенної боротьби національна збірна України посіла перше місце в національному заліку. Приємно зазначити, що свій внесок в загальний успіх збірної зробили п'ятеро сєвєродончан - вихованців ДЮСШ ВВС «Садко».

Так, найбільш успішно виступив майстер спорту міжнародного класу Володимир Сущенко, всього на його рахунку 4 медалі: дві особисті нагороди - «срібло» на 200 м і «бронза» на 800 м плавання в ластах та дві медалі з естафетного плавання - «золото» в юнацькій естафеті 4 по 100 м плавання в ластах і «срібло» в змішаній естафеті 4 по 100 м в біластах.

МСМК Валентина Рєзнік завоювала бронзову медаль на дистанції 100 м плавання з аквалангом і срібну медаль в жіночій естафеті 4 по 100 м.

Майстер спорту Тетяна Хрипунова відзначилася на дистанції 400 м в біластах, де була третьою і стала співавтором срібної нагороди у змішаній естафеті 4 по 100 м в біластах.

Прекрасно проявили себе новачки збірної України (вперше виступають в її складі) МС Серафима Бесчастна і КМС Єгор Шведов! Серафима завоювала срібну медаль у складі команди 4 по 100 м естафетного плавання серед дівчат, а Єгор удостоївся золотої нагороди на цій же естафеті серед юнаків.

Підготували спортсменів Олександр Золотов і Тетяна Полчанова.

Попереду у сєвєродонецьких підводників підготовка до майбутніх стартів - це другий етап Кубка Світу в Італії і юнацький Чемпіонат України за віковими групами.