В Сєвєродонецькій міській ВЦА привітали юристів з професійним святом

08-10-2021

8 жовтня з нагоди професійного свята Дня юриста заступник керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Ірина Степаненко привітала працівників сфери, діяльність яких підпорядкована гаслу «Знати право, служити праву, захищати право»: «Мені сьогодні дуже приємно вітати вас від Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації з вашим професійним святом – Днем юриста! Я хочу побажати вам всім успіху. Успіху у всіх ваших справах. Щоб ви були талановиті, працьовиті, позитивні. Щоб в організаціях, де ви працюєте – вас поважали. Це дуже важливо. А в особистому житті перш за все бажаю щастя та міцного здоров’я. Щоб у ваших серцях та душах була Віра, Надія і Любов! Зі святом вас! І хай вам усім щастить!»

За зразкове виконання професійних та службових обов’язків, високі показники у праці, усвідомлене почуття відповідальності за доручену справу та з нагоди Дня юриста Грамотами Сєвєродонецької міської ВЦА нагороджено начальника юридичного відділу КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» Петрука Сергія Івановича та юрисконсульта Сухенко Катерину Юріївну.

Висловлено Подяки Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації працівникам Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції(м. Харків):

• Снігур Тетяні Олександрівні, головному спеціалісту відділу державної реєстрації актів цивільного стану у місті Луганську;
  • Добуграй Вікторії Костянтинівні, головному спеціалісту відділу організації роботи та розвитку персоналу у Луганській області;
  • Будько Ользі Миколаївні, головному державному виконавцю Луганського міського відділу державної виконавчої служби;
  • Кізімі Вікторії Вікторівні, приватному нотаріусу Сєвєродонецького районного нотаріального округу Луганської області.

А також працівникам Сєвєродонецького відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Сєвєродонецькому районі Луганської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків):

- заступнику начальника відділу Вакало Оксані Іванівні;

- головним спеціалістам Шовіковій Олені Геннадіївні, Якимовій Світлані Михайлівні, Димніч Олені Сергіївні, Познік Ользі Анатоліївні;

- провідним спеціалістам Кастарній Ганні Володимирівні, Киргирі Крістіні Юріївні, Ковалевській Ірині Олексіївні, Плугатир Олені Миколаївні.

Заступник начальника міжрегіонального управління у Луганській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) Людмила Черненко подякувала керівництву Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації за плідну співпрацю та фахові професійні взаємовідносини.