Ви тут:

В Сєвєродонецькому міському Палаці культури відбулася прем’єра дитячого різдвяно-новорічного мюзиклу

18-12-2020
Категорія: 

18 грудня, у переддень Дня Святого Миколая, у великій залі Сєвєродонецького міського Палацу культури відбулася прем’єра дитячого мюзиклу «НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ ВСЕСВІТУ».

Першими глядачами цієї прекрасної різдвяно-новорічної історії стали обдаровані діти та діти пільгових категорій.

Почесними гостями на святі були керівник військово-цивільної адміністрації м.Сєвєродонецьк Олександр Стрюк та його заступниця Ірина Степаненко.

«Доброго дня наші гості, особливо малеча! Хочу привітати вас напередодні теплого і домашнього свята – Дні Святого Миколая! З цього свята ми розпочинаємо низку святкових заходів, серед яких і сьогоднішня вистава, що зроблені для вас з теплом та з бажанням принести вам радість і задоволення. Я бажаю вам приємних почуттів від перегляду. Хай все буде найкраще!», - з такими словами звернувся до присутніх Олександр Стрюк.

На увагу глядачів було представлене яскраве захоплююче театралізоване інтерактивне шоу зі спецефектами, запальними танцями, акробатичними трюками, чудовими костюмами і музикою під назвою «НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ ВСЕСВІТУ». В мюзиклі головні герої Оля та Василь разом з друзями-ельфами мандрують казковими країнами Всесвіту, щоб врятувати Новорічне свято – таке дійство представили актори творчих колективів: театр юного глядача (кер. Олександр Бірюстюков), НАБТ «Евріка» (кер. Сергій Кулаков), ЗАЕТ «Талісман» (кер. Наталія Караченцева), ЗАБТ «Мрія» (кер. Віра Кулакова), НАЕП «Луч» (кер. Олена Нежибовська), КСХ «Dkdance» (кер. Яна Кормило), ВК «Перлина» (кер. Дар’я Носаль), театр ляльок «Оле Лукойє» (кер. Галіна Бичкова), режесер-постановник Тетяна Лукашова та команда техзабезпечення (див. світлини).

А творчими натхненниками свята виступили директор Сєвєродонецького міського Палацу культури Олена Гринько та начальник відділу культури ВЦА м.Сєвєродонецьк Тетяна Грачова.

Захід проведено з додержанням протиепідеміологічних карантинних вимог.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (7 оценок)
1358
0