Відбулися онлайн-засідання методичних об’єднань педагогів Сєвєродонецької міської територіальної громади

31-08-2023

Напередодні нового навчального року відбулися онлайн-засідання методичних об’єднань педагогів Сєвєродонецької міської територіальної громади за всіма галузями освіти.

На цих засіданнях освітяни зробили аналіз попереднього навчального року, розглянули навчальні програми, за якими працюватимуть у 2023-2024 навчальному році, спланували роботу кожного окремого об’єднання  та визначили основні цілі і перспективи на навчальний рік.

В Управлінні освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації зазначають: "Незважаючи на всі труднощі і перепони, педагоги Сєвєродонецької міської територіальної громади продовжують тримати освітянський фронт, демонструючи високі результати як свої власні, так і своїх учнів, прославляючи нашу громаду, Луганщину та власне Україну.

З вірою в майбутнє розпочинаємо навчальний рік!"

За інформацією: Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації - ]]>https://sd.osv.org.ua/news/1693469549/]]>