Відбулось чергове засідання міської комісії з благоустрою

15-01-2019

14 січня під головуванням заступника міського голови Григорія Пригеби відбулось засідання міської комісії з питань контролю за станом благоустрою та врегулюванню питань щодо стихійної торгівлі на території м. Сєвєродонецька за участю представників структурних підрозділів міськради, депутатів міської ради та громадськості.

Перше питання порядку денного стосувалось розміщення на прибудинковій території голубника за адресою: проспект Хіміків, 43. Членами комісії вирішено повторно розглянути законність розміщення голубника з урахуванням додаткового висновку відповідних служб міста та за результатами роботи повторно розглянути на наступному засіданні для прийняття остаточного рішення.

За підсумками розгляду низки питань щодо демонтажу пам’ятних знаків на фасадах будівель у місті, на дотримання вимог Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" членами Комісії прийнято відповідні рішення та надано доручення відповідальним виконавцям згідно з вимогами чинного законодавства.

Також на постійному контролі залишається питання проведення в місті рейдів вулиць з метою виявлення місць стихійної та несанкціонованої торгівлі.

Останнім було розглянуто звернення громадянки Зіміної Л.А. стосовно неналежного стану території міста внаслідок розміщення оголошень у непризначених для цього місцях. За результатами тривалого обговорення голова комісії зауважив:

«Необхідно в місцях масового скупчення людей встановлювати спеціальні стенди для розміщення оголошень, але першочергово потрібно привести до ладу зупиночні комплекси: усе зачистити, прибрати фасади, пофарбувати яскравою кольоровою фарбою, загалом привести до належного стану. І власникам, які не будуть виконувати міські правила благоустрою, виносити попередження, а у разі відсутності реакції - до недобросовісних суб’єктів господарювання вживати заходи адміністративного впливу відповідно до наданих повноважень», - сказав Григорій Валентинович.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради