Відбулось засідання комісії з безпеки дорожнього руху

10-09-2021

На своєму засіданні комісія з безпеки дорожнього руху розглядала чергові питання та звернення мешканців, які потребують реагування.

Так, члени Комісії узгодили облаштування паркувального майданчика біля ЦНАПу та огородження зеленої зони за пам’ятником Олександру Радієвському.

Заслухавши представників відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Луганській області щодо питання небезпечного поводження водіїв у нічний час на територій паркувального майданчика ТЦ «АМСТОР»,  Комісія вирішила звернутися до адміністрації ТЦ «АМСТОР» з пропозицією забезпечення безпеки дорожнього руху та тиші у нічний час на територій паркувального майданчика шляхом встановлення півсфер, що унеможливлять небезпечний рух автотранспорту.

Узгоджено на засіданні втановлення півсфер за будинком по вул. Курчатова 7А (за зверненням мешканця міста).

Заслухавши Старосту Новоастраханського старостинського округу щодо обмеження руху багатотоннажного транспорту по вул. Б.Хмельницького с. Нова Астрахань та встановлення зупиночного комплексу по вул. Центральна на кінцевій зупинці маршруту №171 «Сєвєродонецьк-Нова Астрахань» і заслухавши представників відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Луганській області та членів комісії, вирішено узгодити встановлення знаків, а КП «СКС» запланувати їх закупівлю та встановлення. Узгоджено також встановлення зупиночного комплексу.

Серед іншого вирішено запланувати закупівлю та встановлення камер відеоспостереження з можливістю розпізнання номерів транспортних засобів (за принципом дві на один напрям руху) за визначеними напрямами.

Узгоджено встановлення дорожнього знаку 3.34 «Зупинку заборонено» із табличкою 7.2.5. «Зона дії» за адресою пр-т Хіміків, 32 (УКРПОШТА).

За інформацією Управління транспорту СМВЦА