Відбулось засідання виконкому

06-06-2018

5 червня на черговому засіданні виконкому Сєвєродонецької міської ради було розглянуто майже понад 30 питань. Провів засідання виконкому перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв.

Зокрема члени виконкому затвердили технологічні картки адміністративних послуг, які надаються у територіальному підрозділі Центру надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку.

Прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 310 громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту. Загальна сума допомоги 351 400 грн.

Керуючий справами виконкому Юрій Журба зазначив, що після детального обговорення члени виконкому схвалили низку проектів рішень сесії міськради щодо міських цільових програм на 2018 рік з їх подальшим затвердженням на сесії міської ради.

«Це проекти програм підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Сєвєродонецьку;  поводження з безпритульними тваринами та регулювання їх чисельності в Сєвєродонецьку; поводження з побутовими відходами Сєвєродонецька», - прокоментував Юрій Анатолійович.

Крім того, прийнято рішення про проведення міських заходів, присвячених випускному вечору учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Урочистості відбудуться 23 червня на великій сцені на площі Перемоги.

Серед іншого прийняті рішення про надання містобудівних умов та обмежень, надання матеріальної допомоги на поховання, питання опіки та піклування, захист прав малолітніх тощо.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради