Відбувся спортивно-інтелектуальний турнір імені воїна-інтернаціоналіста Олександра Білоуса

21-04-2019

19 квітня у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 11 пройшов щорічний міський спортивно-інтелектуальний турнір імені воїна-інтернаціоналіста Олександра Білоуса.
  Учасниками турніру були 16 команд закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецька.

Відкрила захід заступник міського голови Ірина Степаненко:

«Шановні друзі, любі наші діти! Я рада вітати вас в цей сонячний день на цьому турнірі. Хочу побажати усім учасникам і вболівальникам успіху, щастя і здоров'я. Усім учням – добре закінчити навчальний рік. Нехай у цей весняний день панує радість, любов та мир. Ви знаєте, що з лютого в місті розпочато заходи, присвячені учасникам бойових дій на території інших держав. Сьогодні ці урочистості продовжуються спортивно-інтелектуальним турніром - днем пам'яті Олександра Білоуса, який загинув в Афганістані у 1985 році. Так ми вшановуємо його пам'ять і не забуваємо про тих, хто сьогодні поруч з нами – справжні герої, учасники бойових дій, які мешкають на території України і зокрема в нашому місті. Тому я бажаю усім успіхів та гараздів. Слава Україні!».

Під час урочистого відкриття турніру до слів вітання приєднались начальник відділу освіти Лілія Талдонова та директор ЗОШ № 11 Надія Мурзенко.

Програма турніру складалася з трьох етапів.

«Спортивний», до якого увійшли силові змагання, естафета, стрільба із пневматичної гвинтівки.

«Інтелектуальний», що складався з конкурсу прислів’їв «Грона калини», збирання пазлу «Впізнай героя» та вікторини «Мій біль - Афганістан».

«Творчий» етап передбачав творчо-мистецький виступ команд за темою: «Здорова нація – сильна країна» та конкурс колажів.

Під час турніру учасники демонстрували знання з історії України, дивували своєю спритністю та витривалістю.
 За результатами турніру переможцями стала команда ЗОШ №11 (І-е місце). ІІ-е місце у представників ЗОШ № 10. ІІІ-е - місце - між собою поділили команди Сєвєродонецького навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа - колеґіум Національного університету «Києво-Могилянська академія» та ЗОШ № 18.
  Нагадаємо, що турнір започатковано у 2007 році з ініціативи ЗОШ № 11 за підтримки Сєвєродонецької міської ради з метою збереження пам’яті про випускника школи Олександра Білоуса, а також всіх тих військовослужбовців, хто віддав своє життя за межами Батьківщини.

Завданням турніру є виховання у майбутніх захисників Вітчизни патріотизму, вольових якостей, свідомого ставлення до здорового способу життя та занять спортом; поглиблення знань щодо боротьби українського народу за незалежність та територіальну цілісність нашої держави.