Відділ торгівлі та з захисту прав споживачів інформує про проведені рейди (за 07.07.20)

08-07-2020

07.07.2020 відбувся рейд по об’єктах торгівлі, ресторанного господарства та об’єктах з надання послуг  з метою контролю за дотриманням санітарного законодавства та організацією протиепідемічних заходів. В рейді прийняли участь співробітники відділу торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради спільно зі спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області.

В ході рейду було відвідано 17 об’єктів, а саме:

2 салони краси, 6 обєктів ресторанного господарства,4 обєкта роздрібної торгівлі продовольчими товарами, 5 обєктів роздрібної торгівлі непродовольчими товарами.

В трьох  об’єктах  ресторанного господарства та в одному обєкті роздрібної торгівлі продуктами харчування було виявлено порушення   санітарного законодавства та порушення в організації протиепідемічних заходів.У зв'язку з чим направлено відповідні матеріали до Сєвєродонецького відділу поліції ГУНП в Луганській області для прийняття заходів реагування в межах компетенції.

Рейди будуть продовжуватись і в подальшому.

Відділ торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради.