Відпочинок учнів закладів освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади в Республіці Польща триває

21-08-2023

Триває організований відпочинок дітей із Луганської області в Республіці Польща, що розпочався з 11 серпня і завершиться  25 серпня 2023 року.

Під керівництвом Сєвєродонецької районної державної адміністрації від району сформовано склад делегації із 45 дітей у супроводі дорослих, до якої  увійшли, зокрема,  11 учнів закладів освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади.

Перебувають наші діти в населеному пункті Понятова Опольського повіту Люблінського воєводства на запрошення керівництва регіону: маршалка Люблінського воєводства Ярослава Тшецірського та його заступника Збігнєва Войцеховського, надісланого на ім’я  голови Луганської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації Артема Лисогора.

Проживання, харчування, екскурсії та подорожі, відвідування  музеїв, кінотеатрів, басейну тощо забезпечуються за рахунок польської сторони.

Радіємо за наших дітей і дякуємо за гостинність Республіці Польща!

Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації

]]>https://sd.osv.org.ua/news/1692567209/]]>