Відвідали Сєвєродонецьку ТЕЦ

25-10-2018

24 жовтня керівництво міста відвідали ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ»: на території підприємства ознайомились зі станом обладнання, потужностей взагалі. Цікавилися, чи готове підприємство включити обладнання, подати теплоносій і забезпечити тепло в квартирах городян.

Головний інженер державного підприємства Олександр Фєдічкін озвучив керівництву міста готовність підприємства до пуску: «Підприємство готове до опалювального сезону на 100%. На порядку денному - питання з відкриттям газової засувки і розпалюванням котлів. Договори на постачання газу були підписані на всі види продукції до 18 жовтня (тепло для населення, бюджетних установ, інших споживачів та для вироблення електроенергії). Тепер НАК «Нафтогазом України» надіслані додаткові угоди по 31 жовтня. З 1 листопада буде подорожчання газу для населення, тому будуть ще додаткові угоди. Коли буде підписано розпорядження про початок опалювального сезону, нами будуть відправлені звернення до облгазу, міськгазу, щоб їх представники зняли пломби з лічильників газу».

Ще раз обговорили ремонті роботи, що тривали протягом шестимісячного підготовчого періоду, зупинилися на питанні тепловтрат у мережі, робіт з теплоізоляції, встановлення теплолічильників відповідно до вимог чинного законодавства, укладення договору реструктуризації боргів ТЕЦ з Нафтогазом.

В.о. міського голови Інна Фесенко підкреслила: «Сьогодні ми відвідали ТЕЦ, минулого тижня – СТКЕ з метою перевірки готовності теплопостачальних підприємств міста до пуску. Буде підписано розпорядження про початок опалювального сезону з 1 листопада. У першу чергу будемо підключати об’єкти соціальної інфраструктури: лікарні, школи, дитячі садочки тощо».

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради

Средняя: 3 (2 оценок)