Віталій Комарницький нагородив Вячеслава Ткачука Почесною відзнакою «За розвиток регіону»

09-08-2019

9 серпня в.о.міського голови Вячеслав Ткачук взяв участь в  обласних урочистостях з нагоди Дня будівельника, які відбулись у Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі. На урочистостях були присутні представники структурних підрозділів Луганської ОДА та райдержадміністрацій області, підприємці-будівельники Луганщини.

Голова Луганської обласної державної адміністрації - керівник обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький нагородив в.о.міського голови, секретаря міської ради Вячеслава Ткачука Почесною відзнакою Луганської обласної державної адміністрації  «За розвиток регіону» та подякував Вячеславу Петровичу за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере