Вітання з 60-річчям приймав Микола Ліщішин - директор ВПУ №92

31-01-2019

31 січня своє 60-річчя відзначає директор ВПУ-92 Микола Володимирович Ліщішин. З найкращими побажаннями до навчального закладу завітала заступник міського голови Ірина Степаненко. Від імені в.о. міського голови Вячеслава Ткачука, Сєвєродонецької міської ради, виконавчого комітету вона від щирого серця поздоровила ювіляра та вручила грошову премію і Почесну грамоту виконавчого комітету. У відзнаці зазначається «За багаторічну самовіддану і плідну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих робітників, вміле керівництво та з нагоди 60-річчя від дня народження».

З 1997 Микола Ліщішин очолює Вище професійне училище № 92. За понад 20 років керівництва він впровадив нові підходи до викладання, які продемонстрували позитивну динаміку на міжнародному рівні: у конкурсах професійної майстерності вихованці гідно проявляють себе у кулінарному мистецтві. А ВПУ №92 входить до сотні кращих училищ України.

Під керівництвом Миколи Володимировича створений і працює навчально-виробничий торговельний комплекс, до складу якого входять навчальна їдальня, кондитерський цех, магазин і кафетерій; навчальні кабінети, лабораторії мають сучасне обладнання, комп’ютерну техніку, інтерактивні дошки.

У 2017 році училище нагороджено обласною відзнакою - дипломом «Лідера професійно-технічної освіти Луганської області». У 2018 році за інноваційний освітній простір – Дипломом Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» у номінації «Упровадження дуальної освіти – новий шлях і засіб для формування та розвитку професійної компетенції майбутніх фахівців» та дипломом Національної академії педагогічних наук України та Міністерства освіти і науки України ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти».

Під час літньої виробничої практики вихованці закладу отримують подяки за гарну роботу.  Директор налагоджує співпрацю із закордонними базами відпочинку, щоб учні ВПУ №92 отримали новий досвід і знали стандарти обслуговування в ЄС.

Про вміння вихованців училища, яке має «смачну» спрямованість, директор розповів гостям і показав вироби, зроблені та оформлені учнями.

Як відомо, успіх вихованців – це успіх наставників. Микола Ліщішин неодноразово нагороджений грамотами Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації, грамотою Міністерства освіти і науки України, нагрудним знаком МОН України «Відмінник освіти», Почесною відзнакою «За розвиток регіону», дипломом лауреата Премії Верховної Ради України.