Визначено переможця конкурсу «Я люблю Сєвєродонецьк»

11-04-2019

Зранку 10 квітня у Сєвєродонецькій міській раді відбулося засідання конкурсної комісії на кращий проект реконструкції клумби з встановленням декоративної скульптури на площі Миру

на якому одноголосно переможцем визнано проект Юлії Медянцевої, як такий, що найбільше відповідає умовам конкурсу та найкраще оформлений.

Переможниці конкурсу присуджено премію у розмірі 5 тисяч гривень.

Слід зазначити, що на відкритий конкурс з покращення архітектурного вигляду центральної частини міста та благоустрою території площі Миру, який проводився згідно з рішенням виконкому міської ради № 374 від 14.03.2019 року було подано 7 пропозицій.

А в другій половині дня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук разом з членами конкурсної комісії у приміщенні міськради привітав Юлію Медянцеву з перемогою:

«Вітаю Вас з заслуженою перемогою у конкурсі. Нам усім сподобався Ваш проект. Відтепер розпочинаються активні роботи по його безпосередній реалізації.

Хочу зазначити, що ми до останнього не знали, хто стане переможцем. Вибравши найкращий та проголосувавши за нього, ми відкрили конверт з контактними даними та взнали ім’я та прізвище переможця.

Приємно, що переможцем стала молодий архітектор, яка задля свого рідного міста зробила такий прекрасний проект. Відтепер ми приступаємо до його втілення у життя».

Потім присутні пройшли на площу Миру до місця безпосередньої реалізації проекту – центральної клумби, щоб на місці ще раз обговорити усі питання його втілення.

Оглянувши з переможцем проекту «Я люблю Сєвєродонецьк» Юлією Медянцевою

та з спеціалістами і виконавцями робіт місце встановлення декоративної скульптури, Вячеслав Петрович висловив сподівання, що автор проекту буде брати участь і у безпосередній його реалізації.

Після цього Вячеслав Ткачук разом з Юлією Медянцевою надав коментар представникам ЗМІ: «У нас виникли невеликі побажання щодо концепції поетапного втілення проекту, на що Юлія із задоволенням погодилася.

До Дня міста та Дня Хіміка ми плануємо його реалізувати, хоча часу залишилося не так і багато – 85 річчя Сєвєродонецька ми будемо відзначати 26 травня. Виконавцями робіт будуть наші місцеві підрядники.

Сподіваюся, що нашим мешканцям і гостям Сєвєродонецька сподобається оновлена клумба та декоративна скульптура на площі Миру».

В]]>ідеорепортаж щодо результатів Конкурсу «Я люблю Сєвєродонецьк»]]> на кращий проект реконструкції клумби з встановленням декоративної скульптури на площі Миру в м.Сєвєродонецьку.

Средняя: 4.3 (6 оценок)