Внесені зміни до міського бюджету Сєвєродонецька

17-03-2020

13 березня під головуванням в.о. міського голови Вячеслава Ткачука відбулася 78-а (позачергова) сесія Сєвєродонецької міської ради, на якій були внесені зміни до міського бюджету.

Депутатською більшістю збільшено дохідну та видаткову частину міського бюджету за рахунок надходження субвенцій з державного та місцевого бюджетів на загальну суму 7 834,8 тис.грн, розподілено залишки коштів міського бюджету, що утворились станом на 01.01.2020 року, в сумі 112 713,7 тис.грн (в тому числі вільний залишок бюджетних коштів та залишки коштів субвенцій) та перерозподілено раніше виділені асигнування.

Так, у зв’язку з недостатністю коштів, виділених державою на забезпечення препаратами хворих на цукровий діабет, командою Ігоря Буткова – депутатською групою «Сєвєродончани» збільшено видатки на придбання інсулінів на суму 1 304,3 тис. грн. Враховуючи небезпечну ситуацію з розповсюдженням коронавірусу для медичних закладів міста депутатською більшістю передбачено виділення додаткових коштів у сумі 8 342,6 тис. грн.

Внесено зміни до міського бюджету щодо субвенцій з державного бюджету, у тому числі освітньої субвенції на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників загальноосвітніх шкіл міста. Загалом видатки на освіту за рахунок субвенцій збільшено на 3 988,6 тис. грн.

Значні зміни внесено до бюджету розвитку на 2020 рік. Так, передбачено кошти на будівництво пелетних котелень (субвенція з д/б та м/б для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, спеціальний фонд) в:

- НВК “Спеціалізована школа колегіум”;

- ЗОШ № 18 (вул.Курчатова 27б);

- ДЮСШ№ 1 ( вул.Федоренко, 33);

- КУ Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня;

- КЗ “Сєвєродонецький міський Палац культури”.

Заплановано капітальний ремонт внутрішньоквартальних доріг в кварталах № 25 (Сметаніна, 32), № 4 (Партизанська, 34, 36) та 79-му мікрорайоні.

Передбачено капремонт тротуарів внутрішньоквартальних доріг в 72, 76, 77, 78, 82 мікрорайонах та в кварталах № 19, 19а, 20, 21, 22а, 24, 25, 49, 49а, 52, 54, 56, 59, 61, 64, 65.

Виділено кошти на капітальний ремонт дороги по пр.Гвардійському від вул.Курчатова до вул.Автомобільної.

Також командою Ігоря Буткова - депутатською групою «Сєвєродончани» - передбачено капітальні ремонти:

- скверу "Дитяче містечко" по пр. Космонавтів в районі будинку 29;

- тротуарів на території Центрального парку культури та відпочинку, по пр. Центральному, пр. Гвардійському та вул. Гагаріна.

- пожежних сходів комунальних дошкільних навчальних закладів (ясла-садок) комбінованого типу №12 "Малюк"(вул. Курчатова, 27-г) та №41 "Багряні вітрила" (вул.Курчатова, 3-а);

- сантехвузлів комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №11 "Світлячок"(вул. Енергетиків, 28-а);

- спортивної зали Борівського НВК (смт. Борівське, вул. Шкільна, 35);

- систем водопостачання, водовідведення та теплопостачання середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 (вул. Гагаріна, 90);

- спортивної та актової зал середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 (бульвар Дружби Народів, 47);

- ремонт асфальтового покриття (укладання тротуарної плитки) Сєвєродонецького навчально-виховного комплексу "Спеціалізована школа-колегіум Національного університету "Києво-Могилянська академія" (вул.Гоголя, 37);

- будівлі служби енергогосподарства (покрівлі та системи опалення) (ш. Будівельників, 27);

- системи опалення Центральної диспетчерської (шосе. Будівельників, 27);

- мереж зовнішнього освітлення по вул. Богдана Ліщини (від пр. Хіміків до вул. Пивоварова) та по шосе Будівельників (від пр. Хіміків до вул. Вілєсова);

- прибудинкових територій з встановленням дитячих ігрових майданчиків пр. Гвардійський, 59 та вул. Новікова, 23;

- чаші фонтану Міського палацу культури;

- покрівлі та спортивного покриття TERAFLEX КДЮСШ №1.

Планується будівництво зовнішніх мереж електропостачання нежитлових приміщень під створення соціального житла по пр.Космонавтів, 18-а та мережі газового постачання та вузлу обліку газу модульної газової котельні КНП «Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Сєвєродонецької міської ради (вул.Курчатова, 36).

Передбачили депутати і кошти на капітальне будівництво мереж зовнішнього освітлення дороги від вул. Об'їзна до перехрестя із коловим рухом.

Враховано і проведення капітального ремонту-монтажу автоматичних установок пожежної сигналізації (АУПС) та систем оповіщення про пожежу в комунальних дошкільних навчальних закладах (ясла-садок) комбінованого типу:

- №10 (вул. Новікова, 13-б);

- №11 "Світлячок" (вул. Енергетиків, 28-а);

- №14 "Білочка" (вул. Автомобільна, 7-а);

- №19 "Ластівка" (пр. Гвардійський, 14-б);

- №24 "Сніжинка" (вул. Енергетиків, 15);

- №25 "Журавлик" (пр. Гвардійський, 63-в);

- №26 "Світанок" (вул. Сметаніна, 16)

та СЗШ І-ІІІ ступенів № 7 (смт.Сиротине, вул. Шкільна,32).

Крім того, для комунальних підприємств міста депутати виділили кошти на придбання автогідропідіймача, причепів тракторних одновісних, екскаватора навантажувача, мінінавантажувача типу BOBCAT з навісним обладнанням, поливальної машини, а також кабін туалетних, мотокос, бензопил та іншого обладнання для дільниці з обслуговування Центрального парку культури та відпочинку.

Не залишили депутати поза увагою і придбання обладнання для створення "Скейт-парку" (співфінансування до спільного проекту з ГО "Фонд "Професійний розвиток Харкова").

Средняя: 5 (3 оценок)