Вони прославляють Сєвєродонецьк

26-05-2019

25 травня, в переддень святкування 85-ти річчя Сєвєродонецька відбувся турнір з тенісу, який юні спортсмени присвятили рідному місту.

Попри дощову погоду, вболівати за змаганням зібралися батьки, рідні, численні друзі та знайомі учасників турніру.

У захоплюючих поєдинках учасники турніру продемонстрували неабиякі тенісні таланти та волю до перемоги. Атмосфера під час змагань панувала доброзичлива й дружня, але боротьба за чемпіонство проходила безкомпромісна.

Від міської влади на захід був запрошений заступник міського голови, начальник Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради, до речі, Президент тенісного клубу Олександр Ольшанський.

Олександр Вікторович привітав та нагородив переможців турніру: «Я вітаю переможців. Сьогодні на кортах ви показали найкращі свої здібності, уміння, наполегливість, майстерність та жагу до перемоги. Ви досягли найкращих результатів у цих змаганнях. Бажаю вам у найближчому майбутньому найвищих досягнень – стати чемпіонами України та Світу, і нехай Сєвєродонецьк, якому виповнюється 85-років, стане для вас початок великого старту, великого чемпіонського життя. Будьте і надалі яскравим прикладом спортивної завзятості та сили духу в підкоренні майбутніх спортивних вершин та прославляйте наше місто».

Слід зазначити, що юні тенісисти неодноразово захищають честь Сєвєродонецька та стають переможцями на обласних, державних і міжнародних змаганнях з тенісу.

Турнір залишив приємні враження в учасників, уболівальників та організаторів.

Переможці отримали грамоти, медалі і подарунки.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)