Воронове відсвяткувало День селища

14-09-2019

14 вересня селище Воронове відсвяткувало своє 189-річчя. Для кожного його мешканця, це день, коли є можливість висловити любов до рідного краю, в якому виросло не одне покоління воронян. Саме вони робили і роблять день у день історію свого села: завзято працюють, шанобливо відносяться до землі, яка у відповідь щедро обдаровує врожаями, виховують дітей.

Треба відмітити, що за ініціативи місцевої громади святкування Дня селища вже давно стало доброю традицією. Її мета – відродження національних звичаїв і вшанування історії родоводу рідного краю. Тож на мешканців Воронового чекала велика та насичена розважальна програма, до якої входили веселі народні пісні, запальні танці, виставка місцевих народних майстрів, дитячі ігрові розваги для наймолодших воронян.

На початку урочистостей голова Сиротинської селищної  ради Попов Василь Григорович поздоровив мешканців зі святом та подякував місцевій владі за підтримку, оскільки. насправді, завдяки сприянню міської ради є очевидні зрушення.

Привітав жителів селища і гостей заходу  в.о. міського голови Вячеслав Ткачук: «Прийміть найщиріші вітання з Днем селища. Ви - частина громади міста Сєвєродонецька, тож це свято єднає всіх її жителів, і ми, влада, намагаємося постійно покращувати якість життя та добробуту мешканців. Бажаю усім вам здоров’я, щастя, достатку, миру. Нехай процвітає селище Воронове».

З привітаннями від імені міської ради, депутатської групи «Сєвєродончани», виконавчого комітету звернувся до присутніх депутат міської ради Андрій Гавриленко, який, у свою чергу, наголосив, що найбільшим скарбом селища є його мешканці: «Від щирого серця зичу вам усього найкращого. Нехай діти будуть здорові та щасливі, живіть у достатку, миру вам і кожній родині! Зі святом!».

Приєднався до привітань і депутат міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Володимир Ляховий та подарував Сертифікат на придбання техніки для проведення культурно-масових заходів у селищній громаді.

Однією з найяскравіших частин свята стало нагородження за вагомий внесок у розвиток селища його мешканців за номінаціями.

Раїса Григорівна Філімонова та Анатолій Миколайович Ворошилов були нагороджені як «Поважні найстарші люди селища».

За добре батьківське серце відзначили п’ять багатодітних сімей.

Усі номінанти отримали подарунки від Сєвєродонецької міської ради та депутатської групи «Сєвєродончани».

Закінчилося свято яскравими виступами творчих колективів.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере