Вперше за історію Сєвєродонецької міської ради прийнято рішення про скорочення чисельності чиновників

23-01-2019

Про це під час сесії заявив депутат міської ради Ігор Бутков.

Зокрема рішенням про скорочення чисельності працівників виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради передбачається скоротити з 15.04.2019р. загальну чисельність працівників виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради на 10 відсотків.

«Хочу підкреслити, наприклад, що в обласній військово-цивільній адміністрації майже весь обласний бюджет уходить на заробітну плату держслужбовцям. У нашому місті ситуація також непроста: у бюджеті цього року передбачається 84 млн. грн. витратити на заробітну плату чиновникам. Якщо здійснити скорочення 10% посадових осіб, то близько 8,5 млн. грн. можна спрямувати на потреби міста: облаштування доріг, лікарень і шкіл тощо. Вважаю, що Сєвєродонецька міська рада має стати прикладом для інших органів влади», - заявив Ігор Бутков.

Секретар міської ради, в.о. міського голови Вячеслав Ткачук наголосив, що це один з першочергових кроків його стратегії: «Я особисто підтримую цю позицію. Вона обґрунтована та підтримана більшістю, і ми будемо це рішення виконувати».