Ви тут:

Вшанування Героїв, які першими стали на захист України

14-03-2019
Категорія: 

Українці! Ми з родоводу сильних

І пам’ять про синів хай не згасає повік.

 

Відзначення Дня українського добровольця у Сєвєродонецьку розпочалося з вручення Добровольцям Подяк виконкому Сєвєродонецької міської ради та покладання квітів до пам’ятника генерал-майору Національної Гвардії України Олександру Радієвському, який ціною власного життя захистив мирне життя нашого міста і держави.

14 березня, в День українського добровольця, у Сєвєродонецьку вдячні мешканці нашого міста вшанували мужність і героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України й поклали квіти до пам’ятника генерал-майору Національної Гвардії України Олександру Радієвському, який ціною власного життя захистив мирне життя нашого міста та держави.

В цей день 2014 року перші 500 бійців – добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці під Києвом для формування першого добровольчого батальйону для проходження військової підготовки для подальшої участі у миротворчих діях по відновленню територіальної цілісності України. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону.

На захід прийшли ветерани-добровольці, керівництво міста, депутати і члени виконкому, керівництво і працівники виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради та її комунальних установ, учнівська молодь, представники громадських організацій, військові, нацгвардійці, співробітники Нацполіції та курсанти, пересічні мешканці Сєвєродонецька.

Саме завдяки добровольцям-миротворцям, їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу, озброїти армію та визволити більшу частину населених пунктів Луганської і Донецької областей.

Відкриття заходу розпочалося з Державного Гімну України біля пам’ятника загиблому Герою. Олександр Радієвський, як і десятки тисяч інших наших добровольців-миротворців, з перших днів російської збройної агресії став на захист України та її мирного населення.

Боротьба за незалежність нашої Держави продовжується і зараз. На території нашої рідної Луганської області та Донецької області наші захисники стримують, як і майже тисячоліття тому, ординську навалу. Протягом декількох років ми втратили багатьох мужніх борців за свободу, захисників України, але завдяки цим Героям у Сєвєродонецьку панує мир.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців, Героїв Небесної Сотні, добровольців, волонтерів та наших земляків сєвєродончан. Адже немає і не буде більш жертовнішої справи, аніж узяти до рук зброю для захисту своєї країни, родини, дітей.

Зі словами подяки нашим добровольцям-миротворцям до присутніх звернувся в.о. міського голови Вячеслав Ткачук: «Шановні присутні, шановні добровольці!

Від себе особисто, від імені депутатського корпусу і виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради та громади Сєвєродонецька вітаю вас з Днем українського добровольця.

Ви справжні Герої України, які першими стали на захист України, не чекаючи на мобілізацію, першими записалися у добровольчі батальйони, пішли у Нацгвардію та Збройні сили, щоб зупинити агресора.

Дякую вам за відновлений мир у нашому місті, за мирне небо над нашою головою та мирний сон наших рідних і близьких!

Дякую кожному з вас, хто і сьогодні ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський та військовий обов'язок, мужньо протистоїть агресору.

Бажаю усім добровольцям та захисникам миру в Україні сил і здoрoв’я, добра у родинах. Ми про вас пам’ятаємо та завжди готові надати допомогу і підтримку.

Бажаю всім нам миру і спокою на нашій українській землі.

Слава Україні! Слава Українським Добровольцям!»

 

Такою охоронців миру привітали військовий комісар Сєвєродонецького міськвійськомату, підполковник В’ячеслав Суханов та добровольці.

Після цього в.о. міського голови Вячеслав Ткачук за мужність, героїзм, особисту участь у добровольчому формуванні, сприяння зміцненню патріотичного духу у суспільстві та з нагоди Дня українського добровольця вручив Подяки виконкому Сєвєродонецької міської ради наступним Добровольцям:

-   Віталію Миколайовичу Скрипниченку;

-   Сергію Дмитровичу Алдакімову;

-   Валентину Васильовичу Ткаличу;

-   Сергію Віталійовичу Григорову;

-   Юрію Віталійовичу Пасічнику;

та

-   Євгену Миколайовичу Талдонову, старшому оперуповноваженому сектору розкриття злочинів проти власності та незаконних заволодінь транспортними засобами відділу кримінальної поліції Сєвєродонецького відділу поліції Головного Управління Національної Поліції  в Луганській області, майору поліції;

-   Роману Леонідовичу Вербицькому, оперуповноваженому сектору розкриття злочинів проти власності та незаконних заволодінь транспортними засобами відділу кримінальної поліції Сєвєродонецького відділу поліції Головного Управління Національної Поліції  в Луганській області, лейтенанту поліції;

-   Артему Юрійовичу Передерію, помічнику слідчого слідчого відділу Сєвєродонецького відділу поліції Головного Управління Національної Поліції  в Луганській області, сержанту поліції;

-   Дмитру Віталійовичу Кулівцю, помічнику чергового чергової частини сектору моніторингу Сєвєродонецького відділу поліції Головного Управління Національної Поліції  в Луганській області, сержанту поліції;

-   Ользі Іванівні Безродній, помічнику слідчого слідчого відділу Сєвєродонецького відділу поліції Головного Управління Національної Поліції  в Луганській області, сержанту поліції;

-   Олександру Євгеновичу Гостіщеву, начальнику Управління патрульної поліції в Луганській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, капітану поліції;

-   Максиму Сергійовичу Горобцю, т.в.о. начальника управління - начальнику відділу чергової служби Управління патрульної поліції в Луганській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, капітану поліції;

-   Сергію Васильовичу Борисевичу, поліцейському взводу № 1 роти № 4 Управління патрульної поліції в Луганській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, сержанту поліції;

-   Валерію Олександровичу Шаповалову, військовослужбовцю Сєвєродонецького міського військового комісаріату, старшому солдату;

-   Ярославу Вікторовичу Пантюхову, військовослужбовцю Сєвєродонецького міського військового комісаріату, солдату;

-   Тимуру Вікторовичу Куценку, військовослужбовцю Сєвєродонецького міського військового комісаріату, солдату.

Нашими захисниками пишається весь народ, бо в їхніх серцях горить вогонь любові до рідної України та велика віра в перемогу, проте сильніший біль огортає душі за тих, хто загинув.

На знак пам’яті та вдячності нашим Добровольцям-Миротворцям, які віддали своє життя задля миру в Україні, присутні під звуки журливої та зворушливої пісні «Пливе кача по Тисині» покласти квіти до пам’ятника Олександру Радієвському.

 

 

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (3 оценок)
1812
0