Встановлено тариф на послугу з перевезення пасажирів міським електротранспортом

29-05-2019

28 травня виконком за рекомендаціями громадських слухань прийняв рішення про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів і багажу міським електричним транспортом (тролейбусом), які надає комунальне підприємство «Сєвєродонецьке тролейбусне управління», у  розмірі 4,00 грн. з 01.06.2019 року за разовий проїзд одного пасажира або одного місця багажу.

Вартість абонементних квитків на перевезення пасажирів міським електричним транспортом (тролейбусом) затверджено у розмірі 240,00 грн., на місяць.

На засіданні наголошено, що відповідно до чинного законодавства, тариф затверджується після публічних обговорень. ]]>Публічне громадське обговорення про підвищення тарифу на міському електротранспорті відбулось 03.05.2019 року.]]>

Тролейбусне управління - це єдине підприємство у Сєвєродонецьку, яке забезпечує перевезення соціально незахищених категорій пасажирів. Тариф 4 гривні за умови збільшення середньої мінімальної заробітної плати та зростання вартості електроенергії – середньозважений, і хоча б дозволить підприємству перекривати свої насущні проблеми.

Підвищення тарифу ніяк не торкнеться пенсіонерів і пільгової категорії населення, яка має право на безкоштовний проїзд. Вони й надалі будуть їздити безкоштовно у міському електротранспорті.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере