Вячеслав Ткачук: «Азот» – наш символ, гордість та візитна картка!

24-05-2019

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук та керуючий справами виконкому Юрій Журба 24 травня прийняли участь в урочистостях та святковому концерті з нагоди Дня Хіміка, які відбулися в Палаці культури хіміків ПрАТ “Сєвєродонецьке об’єднання Азот”.

Вячеслав Ткачук привітав присутніх зі святом: «Шановні хіміки – люди праці, сьогодні ваше свято! 85-ть років тому - в далекому 1934-му році місто Сєвєродонецьк виникло саме завдяки хімікам, які почали будувати азотнотуковий завод, що потім став найбільшим хімічним підприємством Європи. Місто завжди пишалося, пишається і буде пишатися вами, бо Сєвєродонецьк – це і є «Азот» – наш символ, гордість та візитна картка!»

З нагоди свята – Дня міста та Дня Хіміка Вячеслав Петрович подарував голові Правління ПрАТ “Сєвєродонецьке об’єднання Азот” Леоніду Бугайову сувенірний герб Сєвєродонецька,

крім того, вручив грамоту виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради голові Профспілкового комітету ПрАТ “Сєвєродонецьке об’єднання Азот”, члену виконкому Сєвєродонецької міськради Валерію Чернишу за вагомий внесок у розвиток підприємства, активну громадянську позицію, всебічну допомогу в організації міських свят і з нагоди Дня хіміка та подарунок – наручний сувенірний годинник до 85-ти річчя Сєвєродонецька.

Також в.о. міського голови вручив грамоту виконавчого комітету за вагомий внесок у розвиток підприємства, високі виробничі показники, професійну майстерність та з нагоди Дня хіміка заступнику директора департаменту з режиму та безпеки Артему Харламову та подяку лаборанту хімічного аналізу лабораторії аналітичного і технічного контролю Людмилі Петрашевій.

Насичену та витончену концертну програму для глядачів подарували артисти Палацу культури хіміків.

Средняя: 5 (3 оценок)