Вячеслав Ткачук привітав  енергетиків із професійним святом

20-12-2019

В.о. міського голови Вячеслав привітав з професійним святом – Днем енергетика колектив Державного підприємства «Сєвєродонецька теплоелектроцентраль».

У вітальному слові Вячеслав Петрович  зазначив: «Шановні друзі, щановні люди праці! Для мене це дуже хвилююче, коли я  приїжджаю у ваш трудовий колектив.  Тому що я колись працював тут на 3-му енергоблоці. Користуючись нагодою, дозвольте привітати всіх вас від більшості в депутатському корпусі - групи «Сєвєродончани» - команди Ігоря Буткова. Тепло, яке ви виробляєте в своїх котельнях, в своїх цехах обігріває душі наших городян. Наскільки добре (якісно) ви будете поставляти тепло, залежить настрій наших городян. Ваша праця дуже важлива. Я хотів би побажати здоров'я вам і вашим родинам, всім людям, які працюють на цьому підприємстві. Достатку вам. Нехай ніякі зміни не призводять до збоїв у вашій роботі. Ви - ті фахівці, команда людей, яка забезпечує комфортне життя наших городян. І за це вам велике спасибі».

За особливі досягнення у виконанні службових обов’язків, високий професіоналізм, дисциплінованість Вячеслав Ткачук нагородив Грамотами Сєвєродонецької міської ради: Наталію Білобородову - інженера з ремонту II категорії котлотурбінного цеху; Наталію Гончарову - інженер з релейного захисту і  електроавтоматики II категорії   цеху електрозабезпечення та зв’язку; Тетяну Єлізарову - інженера відділу збуту теплової енергії управління; Валерія Колесніка - слюсара з обслуговування теплових мереж V групи кваліфікації; Галину Статієнко - бухгалтера I категорії бухгалтерії  управління.

Висловлена також Подяка Сєвєродонецької міської ради директору підприємства Олександру Гудиму за багаторічну працю, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вміле керівництво підприємством.

Першому заступнику директора  Володимиру Прядці Подяку Сєвєродонецької міської ради висловлено за сумлінне виконання службових обов’язків, особистий внесок в розвиток підприємства, активну громадянську позицію.