Вячеслав Ткачук привітав з відкриттям Генеральної Асамблеї освітньої гри-симуляції Модель ООН у ліцеї

13-02-2020

13 лютого у багатопрофільному ліцеї розпочала свою роботу перша міська освітня гра-симуляція Модель ООН. Учасниками відкриття Генеральної Асамблеї моделі ООН стали учні шкіл №№ 12, 1, 5 та ліцею, а також учні з Білокуракіного.

Старшокласники виступатимуть у ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури. За рахунок імітації діяльності ООН учасникам доведеться дізнатись про протидію катуванням і іншим жорстоким, нелюдським або таким, що принижують гідність, видам поводження і покарання в зонах проведення військових дій та під час кримінального судочинства.

На відкриття завітали почесні гості: виконуючий обов’язки міського голови Вячеслав Ткачук, начальник відділу освіти Сєвєродонецької міської ради Лілія Талдонова, депутат міської ради Ганна Чмирьова, спеціалісти з прав людини спеціальної моніторингової місії ООН в Україні і координатори заходу – представники БФ «Восток-SOS», громадські діячі та правоохоронці.

Вячеслав Ткачук привітав учасників, подякував за можливість бути присутнім на заході та повідомив, що найближчим часом планується створення шкільного парламенту, який буде допомагати створювати у місті молодіжну політику.

«Я впевнений, що саме ви можете бути не лише лідерами шкільного життя, а майбутніми представниками ООН. Такі заходи створюють команди однодумців, навчають працювати у команді, приймати колективні рішенні та нести за них відповідальність», - підкреслив в.о. міського голови.

Начальник відділу освіти Лілія Талдонова, директор ліцею Олена Скурідіна та головний спеціаліст відділу освіти Наталія Гаввіна побажали успіхів в усіх починаннях, руху вперед та перенести цей формат спілкування та дипломатії у доросле життя.

Вели засідання Генеральної Асамблеї ООН Голова Комітету проти катувань – учень фізико-математичного профілю - Іван Чухран та Співголова Комітету, учениця історичного Софія Оруджева.

Отже, робота в Комітеті триватиме протягом двох днів, завершиться ухваленням Резолюції та обранням кращого Спікера засідання, який й буде представляти Сєвєродонецьк на обласному рівні.