Вячеслав Ткачук провів брифінг з питання стану міських доріг

09-02-2019

9 лютого в.о. міського голови Вячеслав Ткачук провів брифінг з питання стану міських доріг.

Участь у заході взяли також керівники комунальних підприємств міста: КП «СТрУ» Олексій Постільга, КП «СКС» Віталій Постільга, КП «СТКЕ» Андрій Гавриленко, перший заступник керівника КПЖ «Світанок» Павло Антоненко, а також начальник УЖКГ Антон Ковалевський.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук виступив з інформацією стосовно робіт, які зараз здійснюються по утриманню доріг:

«На сьогодні найбільш актуальна тема, що обговорюється нашими городянами - це стан доріг. Хочу підкреслити, що місто увійшло у зимовий період, не виконавши поточний і капітальний ремонт доріг. Це стало ще одним фактором, який сприяв перезавантаженню влади наприкінці грудня – більшість депутатів взяли на себе турботу про наше місто.

Нещодавно пік незадоволення було досягнуто, коли сніг зійшов, а вода заповнила ями. А отже люди цікавляться, чому влада нічого не робить?

У серпні 2018 року фінансовий ресурс, можливий для використання та розподілення розпорядникам на нагальні потреби міста (у тому числі й на дороги), неодноразово обговорювався на засіданні постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів. Голова комісії Ігор Бутков запропонував при перерозподілі коштів визначити відповідні пріоритетні напрямки. Але вони були відхилені міським головою В.В. Казаковим.

Для того, щоб виконати зараз ремонтні роботи, існує ціла процедура. Сьогодні немає чим закривати ці ями. Станом на 1 січня у КП «СКС» немає жодного кілограму спеціального засобу для аварійних ремонтних робіт (холодний асфальт). Я розумію гнів людей. Людей цікавлять ті ділянки, через які вони «б'ють» машини, чому їх податки йдуть невідомо куди, а влада не може нічого вдіяти. Я знаю і про ділянку біля «Шале»: сніг ще не зійшов, а асфальт вже посипався.

З цього приводу відділом капітального будівництва підготовлена ​​претензія на адресу виконавця робіт по ділянці біля «Шале». Отримано підтвердження, що як тільки будуть сприятливі умови, ця ділянка дороги за рахунок виконавця буде відновлена.

Стосовно ям по пр. Гвардійському, по вул. Курчатова, на вул. Донецькій та іншим проблемним ділянкам: потрібен холодний асфальт - дорожньо-будівельний матеріал для ямкового ремонту доріг і асфальтування невеликих територій. До кінця наступного тижня ми плануємо отримати 40 тонн холодного асфальту. І ремонтні роботи будуть розпочаті.

8 лютого через систему Прозоро виставлено на торги послуги з ремонту проспекту Гвардійського на суму 9,5 млн. грн. Планується, що до 20 березня ми будемо мати підписаний договір з підрядником, зі сформованим замовленням і фінансуванням з бюджету розвитку. Його планується затвердити найближчим часом.

Наступного тижня буде також оголошено тендер на капітальні роботи доріг по пр. Хіміків на суму 2,7 млн. і пр. Космонавтів на суму 4 млн. грн. Це - один з основних пунктів підготовки міста до святкування 85-річчя.

У понеділок ми зустрічаємося з інвестором і керівником підприємства, який завершує монтаж обладнання асфальтного заводу у районі Воєводівки. Продуктивність, яку завод забезпечить, і якість асфальту, який буде випускатись, забезпечить виконання поставлених нами завдань. Нові технології забезпечать збільшення гарантійних термінів.

Ми й далі будемо виконувати ремонтні роботи доріг, тротуарів, займатися озелененням і благоустроєм міста. Це керівництво для дій номер один для нашої команди на 2019 рік. Місту треба повернути його обличчя».

Після брифінгу Вячеслав Ткачук відповів на питання журналістів телеканалів та Інтернет-видань стосовно інших актуальних тем: зниження тарифів по «Світанку»; про стан комунальних підприємств та виправлення помилок їх попереднього керівництва; щодо сталої подальшої роботи електротранспорту; інвестпроектів, поданих до ДФРР; подальшої плідної тісної співпраці з польським містом-побратимом Сєвєродонецька – Єленею Гурою.