Вячеслав Ткачук та Віталій Комарницький підписали Меморандум про співробітництво у відновленні міського парку

15-08-2019

15 серпня в приміщенні Луганської обласної державної адміністрації в.о. міського голови Вячеслав Ткачук та голова Луганської ОДА Віталій Комарницький підписали Меморандум про співробітництво щодо реалізації заходів зі створення сприятливих умов для відновлення парку культури та відпочинку в районі оз. Паркове м. Сєвєродонецька.

Меморандум спрямований об’єднати зусилля та спільно й узгоджено здійснювати дії, направлені на здійснення природоохоронних заходів (далі – Заходи), передбачених Регіональною програмою з охорони навколишнього природного середовища Луганської області на 2019-2025 роки.

До Заходів з озеленення входить розробка проекту «Реконструкція території парку культури та відпочинку в районі оз. Паркове м. Сєвєродонецька» та власне реконструкція території парку.

Віталій Комарницький: «Питання відновлення зони відпочинку для городян давно вже стало нагальним. Початок вже є. Я впевнений, що ми втілимо ці плани. Думаю, що це буде достойна паркова зона не тільки для мешканців Сєвєродонецька, а й гостей міста. Важливість цього заходу надзвичайна. А головне, найважлива ще і його реалізація».

Вячеслав Ткачук: «Дякую Віталію Мар’яновичу за такий конструктивний початок Вашої діяльності на Луганщині. Впевнений, що такі Ваші кроки до співпраці з містами і районами Луганщини принесуть успіх. І сподіваюся, що саме Ви, внесете конструктив у розвиток Луганщини. Дякую за початок тієї великої роботи, яку зараз робить державна адміністрація. Це робиться в інтересах громад Луганської області».

Відеоматеріал запрошуємо подивитися на ]]>yuotube-каналі Сєвєродонецької міської ради. ]]>

Кликните по изображению для просмотра в полном размере