Вячеслав Ткачук: торгівлі під вікнами будинку по Курчатова, 30 не буде!

19-04-2019

18 квітня ввечері в.о. міського голови Вячеслав Ткачук сам запросив мешканців будинків 30 і 32 по вул. Курчатова на зустріч у дворі цих будинків.

Тривалий час до Сєвєродонецької міської ради надходять негативні звернення від багатьох жителів стосовно порушення торгуючими громадського порядку, права на тишу та правил благоустрою (територія захаращується торгуючими, продавці паркують свій транспорт у дворах будинків, нереалізована зіпсована продукція залишається на прибудинковій території).

У листах городян зокрема зазначається, цитуємо: «Ми маємо право на вільне користування своєю прибудинковою територією, проходами і проїздами навколо своїх будинків. Стихійна торгівля унеможливлює пересування тротуарами у цьому районі, перешкоджає швидкому проїзду спецтехніки до нашого кварталу».

Мешканці у тому числі зазначають, що стихійна торгівля вздовж вулиці Курчатова збільшилась зі 100 до 300 метрів, та наполягають на припинення у цьому місці несанкціонованої торгівлі.

Зважаючи на це, в.о. міського голови Вячеслав Ткачук вирішив особисто зустрітися з мешканців будинків по Курчатова, 30, 32, та по Гвардійському, 42а, щоб на місці почути думки та пропозиції городян.

Під час розмови Вячеслав Петрович наголошував, що дуже важливо і потрібно знати думку як і самих торгуючих, так і жителів найближчих будинків, адже вони - жителі нашого міста і потрібно захистити конституційні права. Тим більше, що на додержанні чинного законодавства з питань благоустрою та торгівлі наполягають правоохоронні органи та запевняють, що будуть продовжувати проводити роботу з припинення несанкціонованої торгівлі на території Сєвєродонецька.

Присутні на зустрічі реалізатори власної продукції все одно настоювали на можливості здійсненні торгівлі біля Хитрого ринку.

«Я розумію і торгуючих. Адже вони привозять продукти для наших городян. Я з повагою ставлюся до людей праці. Вони приїжджають з сусідніх районів. Потрібно знайти їм місця для торгівлі і технічні рішення з урахуванням всіх норм і правил. Виконком вже прийняв рішення стосовно місця цієї торгівлі, погодивши КП «Сєвєродонецьке підприємство благоустрою та ритуальної служби» розміщення місць проведення торгівлі в районі вул. Курчатова, 30, але не на тротуарі та зупинці громадського транспорту, а біля Хитрого ринку по вул. Курчатова. Комунальне підприємство наразі займається пошуком рішення з організації торгівлі», - розповів в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

На що від мешканців цих будинків під час зустрічі надійшов позитивний відгук. Адже вони категорично проти того, щоб торгівля відбувалась під їхніми вікнами.

Вячеслав Ткачук запевнив: «Торгівлі під вашими вікнами на ваші вимоги - не буде! Для торгівлі ми шукаємо рішення, яке б задовольнило торгуючих та відповідало вимогам правоохоронних та контролюючих органів.»